نیلسون می تواند یک مربی خوب باشد

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که شرایط مالی در این تیم مساعد نیست و خیلی از بازیکنان مبلغ ناچیزی از قراردادشان را دریافت کردند.

به گزارش افکارنیوز ، رضا محمدی در خصوص وضعیتش پس از پایان نیم فصل اول لیگ برتر در پرسپولیس اظهار داشت: در حال انجام کارهایم هستم تا انشاءالله بهترین تصمیم را بگیرم. البته هنوز اتفاق خاصی رخ نداده و یک بازی دیگر تا پایان نیم فصل باقی مانده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد جدی را هم دریافت کرده یا خیر، عنوان کرد: چند پیشنهاد وجود دارد اما تا زمانی که پیشنهادی صددرصد نشود نمی توانیم در مورد آن صحبت کنیم. ۲،۳ پیشنهاد وجود دارد اما فعلاً در حد حرف است. حدود ۲ هفته پیش این پیشنهادات مطرح شد و تا به امروز خبر دیگری نشده است.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اعتراض چند بازیکن این تیم به مشکلات مالی گفت: واقعیت این است که شرایط خوب نیست. بعضی از بچه ها حق دارند، خود من از فصل پیش ۷۰ درصد طلبکارم و در این فصل هم فقط ۱۰ درصد دریافتی داشته ام. شاید خیلی ها بیشتر گرفته باشند اما من این مقدار از باشگاه پول گرفته ام.

محمدی در مورد شرایط خط دفاعی پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ برتر تصریح کرد: تعداد گل خورده ما نشان می دهد ساختار دفاعی پرسپولیس چقدر خوب است. خوشبختانه در پرسپولیس از دروازه بان تا خط حمله، همه در دفاع کردن موثر هستند.

وی درباره اینکه آیا نیلسون می تواند به عنوان مربی دروازه بان های پرسپولیس در این تیم فعالیت کند، تاکید کرد: قطعاً نیلسون این توانایی را دارد که یک مربی خوب باشد. او با توجه به سن و سال و تجربه ای که دارد می تواند معلوماتش را به دروازه بان های دیگر انتقال دهد. در این چند سال اگر نیلسون از هر مربی ۲،۳ تمرین را هم یاد گرفته باشد الان کلی تجربه دارد.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این تیم می تواند به قهرمانی نیم فصل برسد، گفت: با توجه به نتایجی که فولاد و سپاهان گرفتند باید با کمک همه هواداران استقلال خوزستان را در آزادی شکست دهیم و قهرمانی نیم فصل را جشن بگیریم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات