ویسی:

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: در نیم فصل به دنبال تقویت نقاط ضعف تیم هستیم و در نظر داریم دو بازیکن سرخابی که در پیست های هافبک و حمله بازی می کنند را در اختیار بگیریم.

به گزارش افکارنیوز ، عبداله ویسی (سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان) افزود: احتمال پیوستن فردین عابدینی از استقلال و یونس شاکری از پرسپولیس در نیم فصل دوم به تیم استقلال خوزستان کم نیست و ما هم تلاش های خودمان را در جهت جذب این ۲ بازیکن خواهیم کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: باید در مورد بازی روز چهارشنبه مقابل پرسپولیس تهران بگویم که بازی در آزادی برای ما نقاط مثبتی دارد. به این دلیل که بازیکنان ما انگیزه ی زیاد ورود بسیار بالایی دارند و مربی از این جهت راحت تر می باشد اما باید این را هم در نظر گرفت که پرسپولیس تیم بزرگی می باشد و وضعیت خوبی را هم در جدول دارد و آنها هم نمی گذارند که ما بازی راحتی را بتوانیم داشته باشیم و صد در صد تلاش آنها برای ماندن در کورس قهرمانی می باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما مشکل مالی به طور جدی نداریم و حتی شما اگر توجه داشته باشید میزان هزینه کرد ما قابل مقایسه با تیم های هم استانی هایمان نمی باشد و همچنین رقم قراردادها ولی مدیریت باشگاه به صورت بسیار خوب با پرداخت به موقع توانسته بازیکنان را راضی نگه داشته باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات