مربی استقلال:

مربی استقلال می گوید نمایش تیمش برابر سایپا ناشی از با غیرت و با شرف بازی کردن بازیکنان است.

به گزارش افکارنیوز ، ستار همدانی درباره پیروزی یک بر صفر تیمش برابر سایپا گفت: واقعا تیم ما شرایط خوبی برای این دیدار نداشت. ما تنها با ۱۴ بازیکن پای در این میدان گذاشتیم و این درحالی بود که سایپایی ها تیم بسیار جوان و دونده ای بودند که کمتر تیمی می تواند در آنجا پیروز از میدان خارج شود. با همه این ها بازیکنان ما با شرف و غیرت بازی کردند و بازی واقعیشان را ارائه دادند. در بازی برابر سایپا، غیرت در ساق پای بازیکنان موج می زد. خوشحالم که سه امتیاز را گرفتیم و توانستیم همچنان در کورس قهرمانی باقی بمانیم.

او در پاسخ به سوالی درباره تعویض زود هنگام فردین عابدینی اظهار کرد: ما می خواستیم تغییر تاکتیک بدهیم. سایپایی ها فشار زیادی را از همان خط دفاعیشان به ما وارد می کردند و به این نتیجه رسیدیم که نیاز به تغییر تاکتیک داریم تا بتوانیم فشار آنها را کمتر کنیم. به این ترتیب قاضی به جای عابدینی به میدان آمد تا سیستم ما از ۲-۴-۴ با ۳-۳-۴ تغییر پیدا کند. در این حالت برهانی، نظری و قاضی با دوندگیشان مانع از کار سایپایی ها می شدند و البته دور بودن عابدینی از شرایط مطلوبش هم مزید بر علت شد تا این تعویض صورت بگیرد.

مربی استقلال در ادامه با اشاره به مشکلات مالی این تیم تصریح کرد: مشکل مالی استقلال یکی، دو روز نیست که ایجاد شده و این مشکلات همیشه بوده و هست. بازیکنان استقلال همیشه به این مشکلات آگاه بوده اند و خیلی از آنها پولی را که باید تاکنون می گرفتند را دریافت نکرده اند. کادر فنی هم چیزی حدود هفت الی هشت ماه است که مطالباتش را نگرفته و بصورت معرفتی کار را ادامه می دهد. خیلی از بازیکنان هم در این شرایط معرفتی کار می کنند و عده ای هم چون روی پول برنامه ریزی کرده بودند به مشکل برخورده اند. با این حال اکثریت بازیکنان استقلال شرایط را درک می کنند و کنار ما با قدرت کارشان را ادامه می دهند.

او در پایان و در پاسخ به این سوال که دیدار تیمش برابر تراکتورسازی را چگونه ارزیابی می کند، بیان کرد: این دیدار هم سه امتیاز دارد و از اهمیت زیادی برخوردار است. تراکتور از تیم های صدرجدولی است و می توانیم با برد در این دیدار شرایطمان خیلی بهتر می شود. فکر می کنیم در صورت پیروزی در این دیدار ما قهرمان نیم فصل می شویم. البته کارمان برای پیروزی بخاطر حضور تماشاگران خونگرم تبریزی سخت است، آنها انرژی زیادی به تیمشان می دهند و من هم امیدوارم در نهایت این دیدار زیبا از کار در بیاید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات