سمت هواداران نرفتم چون به بازیکن ما توهین کرده بودند

دروازه بان ملی پوش سپاهان اصفهان گفت: از دست دادن قهرمانی نیم فصل مهم نیست و با برطرف کردن نقاط ضعف اصلی مان می توانیم به کورس قهرمانی برگردیم.

به گزارش افکارنیوز ، رحمان احمدی، سنگربان ملی پوش سپاهان که در پایان بازی با نفت تهران به نشانه اعتراض به گروهی از تماشاگران که به غلامی توهین کرده بودند مقابل آنها نایستاد از دلایلش برای این اقدام گفت. مشروح این گفت وگو در زیر می آید:

چرا در دیدار مقابل نفت هرچه بازیکنان تان کمتر می شدند بازی و نتیجه برای سپاهان بهتر می شد؟

شاید از این جهت که با اخراج ها بیشتر تلاش می کردیم و تا لحظه آخر هم ناامید نشدیم به امتیاز رسیدیم. خدا را شکر می کنم که با وجود ۲ بازیکن کمتر امتیاز  گرفتیم و بازنده نشدیم.

در لحظاتی که ۹ نفره بودید فکر می کردی امتیاز بگیرید؟

فوتبال بازی غیرقابل پیش بینی است و همیشه هم اتفاقاتی که بازیکن فکر نمی کند، ممکن است رخ دهد اما ما صرفنظر از این اتفاقات تلاش مان را کردیم و تا وقت های تلف شده هم تلاش مان را کردیم و به امتیاز رسیدیم.

چرا با ۲ گل از نفت عقب افتادید و در نیمه اول بازی ضعیفی را ارایه دادید؟

ما بازی را بد شروع کردیم و روی اشتباهات بچه گانه گل خوردیم. فشارهایی که از قبل روی سپاهان بود در کنار اخراج بازیکن مان و بعضی از موارد دیگر واقعاً روی تیم ما تاثیر گذاشت.

چرا به ابراز احساسات تماشاگران تیم تان پاسخ ندادی و به رختکن رفتی؟

وقتی تیم ما عقب است نیاز به تشویق دارد اما برخی تماشاگران ما به جای تشویق به محمد غلامی فحاشی کردند. از این فحاشی و توهین خیلی ناراحت شدم، چون اصلاً در آن شرایط سخت توقع فحاشی به جای تشویق را نداشتم.

فکر نمی کنی از این تصمیمت دیگر بازیکنان ناراحت شوند، چون آنها در پایان بازی به ابراز احساسات تماشاگران پاسخ دادند؟

این مسئله شخصی است و فرد دیگری نمی تواند به جای من تصمیم بگیرد و از تصمیم من ناراحت شود.

به نظر می رسد گروهی از تماشاگران تیم تان با غلامی مشکل دارند این نکته را قبول داری؟

این به نظر مربی و سلیقه آن باز می گردد که کدام بازیکن بازی کند و کدام بازیکن نباشد و به منِ بازیکن یا تماشاگر هم ارتباطی پیدا نمی کند که کدام بازیکن باشد و کدام بازیکن نباشد و تمام این مسائل هم دلیل بر بی احترامی به بازیکن ما نمی شود.

گل محمدی گفته بازیکنان نفت از روی شکم سیری ۴-۵ گل دیگربه سپاهان نزدند، این حرف را قبول داری؟

سرمربی نفت نظرش را داده اما وقتی منِ دروازه بان تک به تک می گیرم یا مدافع مان مانع گل خوردن می شود نمی توان نام آن را شکم سیری گذاشت.

واقعاً روی نتیجه کسب شده و مساوی ۹ نفره چنین نظری داری؟

شاید بعد از ۲ گل آنها کمی شل گرفتند اما ما بهتر و با احساس مسئولیت بیشتری با وجود ۹ نفره شدن بازی کردیم.

فکر می کنی با مسئله به وجود آمده بین بازیکن و چند تماشاگر تیم تان چطور باید برخورد شود؟

من می گویم باشگاه هیئت مدیره، سرپرست و مدیرعامل دارد و اگر مشکلی هم هست می توان آنها را از طریق مسئولانی که گفتم حل کرد. تماشاگر نباید برای بازیکن تصمیم بگیرد و در یک بازی حساس بیایند به بازیکن تاثیرگذار تیمش فحاشی و توهین کنند.

قبول داری که سپاهان نیم فصلی کابوس وار و ناموفقی را پشت سر گذاشت؟

حواشی در تیم ما بوده و بالاخره فشارهایی که روی تیم ما وجود داشت تا حدودی تاثیرگذار بوده است. بازیکنان هم از نتایج تیم در نیم فصل خیلی راضی نبودند اما با وجود کسب نتایج نه چندان خوب به دلیل فاصله امتیازی نه چندان زیاد در بالای جدول ما در نیم فصل دوم می توانیم برگردیم و مدعی اصلی شویم، به شرط آنکه مدیریت نقاط ضعف تیم را برطرف کرده و تیم را تقویت کنند. از دست دادن قهرمانی نیم فصل هم مهم نیست و با برطرف کردن نقاط ضعف اصلی مان می توانیم به کورس قهرمانی برگردیم.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات