میداودی؛

مهاجم تیم فوتبال استقلال صنعتی گفت: «تا الآن سه گل به پرسپولیس زده ام و می خواهم چهارمین گلم را هم وارد دروازه سرخپوشان کنم. »

به گزارش افکارنیوز ، میلاد میداودی مهاجم تیم فوتبال اسقلال صنعتی می گوید، پیشنهادی از استقلال تهران نداشته است. وی عنوان می کند، چهارمین گلش را به پرسپولیس خواهد زد.

* شرایط استقلال صنعتی را بعد از شکست مقابل تراکتورسازی چطور ارزیابی می کنی؟

- بعد از دیداری که داشتیم و می توانستیم بازنده نباشیم، تمرینات خود را به طور مرتب دنبال کرده ایم و خودمان را برای آخرین دیدار نیم فصل لیگ برتر آماده می کنیم. درست است چهار گل دریافت کردیم اما در کنار آن فرصت هایی را از دست دادیم که ضررهای آن را نیز دیدیم. این دیدار تمام شده و از شکست مقابل تراکتورسازی برای رسیدن به موفقیت در رقابت های آینده درس می گیریم.

* قبول داری جایگاه تیمتان متزلزل است؟ !

- همه بازی ها در لیگ امسال نزدیک هم است و از قبل نمی شود پیش بینی کرد چه اتفاقی رقم می خورد. هر مسابقه شرایط ویژه خودش را دارد و متر و معیارش هم قاعدتا متفاوت خواهد بود. با یکی دو برد می توانیم به بالای جدول برسیم و با توجه به دیدارهای باقی مانده قطعا امیدهای خود را از دست نخواهیم داد.

* با پنج گل زده هم جزو مدعیان آقای گلی هستی؟

- وظیفه یک مهاجم گلزنی است و تمام همبازیانم به من لطف دارند و سعی می کنند برایم موقعیت های مناسب فراهم آورند. فاصله زیادی با صدر جدول گلزنان ندارم و هدفم این است عنوان آقای گلی را در پایان لیگ کسب کنم.

* دیدار با پرسپولیس را چگونه می بینی؟

- بازی با تیمی که هواداران زیادی دارد و امسال هم جزو مدعیان قهرمانی است، کار دشواری خواهد بود و امیدوار هستیم با یک عملکرد مناسب از پرسپولیس امتیاز بگیریم.

* تا به حال چند گل به پرسپولیس زده ای؟

- تا الان سه گل به پرسپولیس زدم و می خواهم چهارمین گلم را هم وارد دروازه این تیم کنم.

* اما سرخپوشان بهترین خط دفاعی لیگ را در اختیار دارند؟ !

- به نظرم زوج حسینی و بنگر یکی از کاملترین زوج های خط دفاعی فوتبال ایران است و این دو بازیکن توانایی های خود را در سپاهان هم نشان داده بودند. عبور از این خط دفاع سخت است اما نشدنی نیست و قصد داریم از حریف امتیاز بگیریم.

* این تیم در آزادی هم به غیر از برد نتیجه دیگری بدست نیاورده است؟

- این توانایی را در همبازیانم می بینم که بتوانیم میزبان خود را متوقف کنیم و تا آخرین لحظه هم برای رسیدن به هدف خود می جنگیم.

* درباره خداحافظی فرهاد مجیدی چه نظری داری؟

- خداحافظی فرهاد بدون مقدمه بود و همه از این بابت دچار شوک شدند و باعث ناراحتی طرفداران فوتبال شد. مجیدی بازیکن بزرگی بود و امیدوارم در عرصه مربیگری هم موفق باشد. چند سال در کنار مجیدی بازی کردم و در فوتبال الگویم بود.

* این روزها صحبت از بازگشت تو به استقلال تهران است. در این خصوص چه صحبتی داری؟

- من هم این صحبت ها را در رسانه ها شنیدم اما تا الان کسی با من برای حضور در استقلال تماس نگرفته و مذاکره ای هم نشده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات