صادقیان؛

هافبک تکنیکی پرسپولیس گفت: «عملکرد پرسپولیس در لیگ و جام حذفی جای هیچ انتقادی ندارد. »

به گزارش افکارنیوز ، پیام صادقیان حالا از بند مصدومیت رها شده و آماده است تا در دیدار حساس مقابل استقلال خوزستان تیمش را همراهی کند.

او معتقد است که پرسپولیس پس از گذشت ۱۴ بازی نتایج خوبی گرفته و انتقاد کردن از این تیم منطقی نیست. صادقیان در مورد بازی روز چهارشنبه و مسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ می دهد. او تاکید می کند که مقابل استقلال خوزستان یکی از بهترین بازی هایش را به نمایش خواهد گذاشت.

* مثل اینکه آسیب دیدگی ات برطرف شده است؟

- خدا شکر همین طور است. من از روز شنبه بدون مشکل خاصی با پرسپولیس تمرین کردم و حالا آماده این بازی هستم. برای دیدار با استقلال اهواز خیلی انگیزه دارم و مطمئن باشید یکی از بهترین بازی ها را انجام خواهم داد.

* در مورد بازی چه صحبتی داری؟

- امیدوارم بازی خوبی از آب دربیاید و بتوانیم ۳ امتیاز این بازی را بگیریم تا قهرمان نیم فصل شویم.

* خیلی ها معتقدند قهرمانی در نیم فصل ارزشی ندارد. نظر تو چیست؟

- این درست است که قهرمانی در نیم فصل نمی تواند زیاد مهم باشد ولی برای پرسپولیس بسیار مهم است. تیم ما چند سال خوب نتیجه نگرفت ولی قهرمانی در نیم فصل حداقل می تواند هواداران پرسپولیس را دلگرم کند. ما باید در نیم فصل دوم چند برابر تلاش کنیم تا به قهرمانی برسیم.

* کریم انصاری فرد چند روز پیش از مهاجمان پرسپولیس انتقاد کرد که این موضوع با واکنش هم تیمی های تو مواجه شد. در این خصوص چه صحبتی داری؟

- کریم دوست خوب من است و جزو فوتبالیست های خوب ایران محسوب می شود. کریم پسر خوبی است ولی اگر این حرف ها را زده باشد کار درستی انجام نداده است. البته باید بگویم که مطرح شدن این حرف ها چندان درست نیست چون ما فوتبالیست هستیم و چشم مان به چشم یکدیگر می افتد.

* چرا پرسپولیس اکثر بازی هایش را با اختلاف گل کم می برد؟

- استقلال هم پارسال با همین روش بازی های خود را برد. برای من جای سوال دارد که چرا از پرسپولیس انتقاد می شود آن هم در حالی که ما بهترین نتایج را گرفته ایم. نمی دانم چرا از استقلال انتقاد نمی شود. ما در لیگ با یک بازی عقب افتاده دوم هستیم و در جام حذفی هم دو برد به دست آوردیم. به نظر من عملکرد پرسپولیس جای هیچ انتقادی ندارد.

* تعدادی از بازیکنان پرسپولیس نسبت به مشکلات مالی معترض هستند. در این مورد چه صحبتی داری؟

- در حال حاضر نیم فصل اول رو به پایان است و ما باید ۵۰ درصد از قراردادهایمان را می گرفتیم ولی بازیکنان ۲۰ تا ۳۰ درصد پول گرفتند. به هر حال بچه ها قصد ناراحت هستند ولی به نظر من مشکلات مالی را نباید رسانه ای کنیم در غیر اینصورت ضربه می خوریم. الان پرسپولیس وضعیت حساسی دارد و نباید وارد حاشیه شود. امیدوارم باشگاه هم هر چه زودتر مشکلات مالی را برطرف کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات