رئیس فدراسیون فوتبال و مدیرعامل باشگاه استقلال از سایت سازمان لیگ بازدید کردند.

به گزارش افکارنیوز ، علی کفاشیان و مهدی تاج رییس و نایب رییس فدراسیون فوتبال به همراه علی فتح الله زاده مدیر عامل باشگاه استقلال از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران در محل روابط عمومی این سازمان بازدید کردند.

مهدی تاج در این بازدید اعلام کرد: تلاش می کنیم تا برای ارتقای جایگاه پایگاه اطلاع رسانی سازمان لیگ از تمامی ظرفیت ها استفاده کنیم.

نایب رییس فدراسیون فوتبال افزود: اکنون با توجه به تلاش هایی که برای بهبود این سامانه انجام شده امیدواریم به سایت مرجع فوتبال ایران تبدیل شود.

رییس سازمان لیگ فوتبال ایران بیان کرد: این سامانه در آینده قابلیت پخش کنفرانس های خبری را به صورت زنده و همزمان خواهد داشت که این ویژگی کم نظیر است.

مهدی تاج افزود: برای رسیدن به نقطه ایده آل باید تلاش خود را بیشتر کنیم تا این سایت در بین بهترین ها قرار گیرد، البته ما قصد رقابت با سایر سایت های خبری ورزشی را نداریم.

در ادامه این دیدار رییس فدراسیون فوتبال با مثبت ارزیابی کردن این سایت گفت: این سامانه دارای اطلاعات خوبی است که هم می تواند برای باشگاه ها مفید باشد و هم برای علاقمندان به فوتبال که نتایج لیگ را دنبال می کنند.

علی کفاشیان از فرم و محتوای سایت سازمان لیگ ابراز خرسندی کرد و افزود: سایت سازمان لیگ می تواند با همکاری با سایت فدراسیون فوتبال اطلاعات بهتر و دقیق تری را در اختیار علاقمندان قرار دهد.

در ادامه این دیدار مهدی کرامتی مسئول بخش ای تی سازمان لیگ فوتبال ایران توضیحات کاملی را درباره قابلیت ها و بخش های مختلف سایت به حاضران ارائه داد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات