اعتراض خاموش هافبک کلیدی پرسپولیس

صادقیان یکی از بازیکنانی بود که در هفته های اخیر در مصاحبه های پرتعدادش رسما از وضعیت بد مالی باشگاه پرده برداشت و مدعی شد از ابتدای فصل هنوز پولی از باشگاه نگرفته.

گروه ورزشی - پیام صادقیان هافبک جوان خوش تکنیک سرخ ها چند صباحیست که در تمرینات و بازی های این تیم حضور فعالی ندارد.

به گزارش افکارنیوز ؛ صادقیان یکی از بازیکنان اصلی و مورد اعتماد دایی است اما ظاهرا به دلیل مصدومیت فعلا از تمرینات و بازی ها دور مانده. به گونه ای که او در بازی اخیر سرخ ها برابر الوند همدان در جام حذفی حتی در لیست ۱۸ نفره تیمش حاضر نبود. با توجه به حساسیت وضعیت پرسپولیس در روزهای اخیر و قرار گرفتن سرخ ها در کورس قهرمانی، وضعیت صادقیان بیش از پیش مساله ساز شده است.

گفته می شود ستاره خوش تکنیک قرمز ها به دلیل کشیدگی عضله این بازی را از دست داده، اما ظاهرا ماجرا از قرار دیگری است و مشکل این بازیکن جوان هم به تاخیر در وصول مطالبات مالی اش مربوط می شود. صادقیان یکی از بازیکنانی بود که در هفته های اخیر در مصاحبه های پرتعدادش رسما از وضعیت بد مالی باشگاه پرده برداشت و مدعی شد از ابتدای فصل هنوز پولی از باشگاه نگرفته، نکته ای که حتی اعتراض خفیف و محرمانه باشگاه و شخص علی دایی را به همراه داشت اما با تداوم مشکلات مالی، ظاهرا صادقیان تصمیم گرفته تا به نوعی نارضایتی خود را از این مشکل، به شکل دیگری بروز دهد و از همین رو تصمیم گرفته تا به بهانه مصدومیت فعلا در تمرینات و بازی ها حضور کمرنگ تری داشته باشد. بنابراین مصدومیت این روزهای وی بی ارتباط با مشکللات مالی نیست.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات