موافقت رضازاده با درخواست المپیکی های معترض

حسین رضازاده که بابت غیبت المپیکی ها وزنه برداری در جهانی لهستان و البته نتایج ضعیف اخیر حسابی تحت فشار است، قصد دارد سرانجام از رفیق صمیمی اش عبور کرده و به درخواست المپیکی ها عمل کند و هدایت تیم ملی را به دست مربی دیگری بسپارد.

گروه ورزشی - ماجرای آشتی کنان وزنه برداران المپیکی با فدراسیون و شخص رضازاده پشت پرده عجیبی دارد که شنیدنی است.

به گزارش افکارنیوز؛ ظاهرا در پشت صحنه برنامه تلویزیونی که صحنه گردان این آشتی کنان بود، حسین رضازاده رئیس فدراسیون وزنه برداری به ملی پوشان المپیکی قول می دهد که نسبت به کادر فنی تیم ملی تجدیدنظر کند.

رضازاده که به نوعی بزرگ ترین حامی کوروش باقری بود، بعد از نتایج نومیدکننده تیم ملی در رقابتهای جهانی لهستان که منجر به افزایش فشار علیه او شد، تصمیم گرفته تا تغییراتی در راس کادر فنی تیم ملی وزنه برداری بدهد. آنچه خواسته اصلی المپیکی ها بوده است. به ویژه اینکه باقری بعد از ماجرای حمله قلبی اش، بعد از بازگشت از لهستان به طور شفاهی استعفای خود را اعلام کرد.

در همین راستا حسین رضازاده که بابت غیبت المپیکی ها وزنه برداری در جهانی لهستان و البته نتایج ضعیف اخیر حسابی تحت فشار است، قصد دارد سرانجام از رفیق صمیمی اش عبور کرده و به درخواست المپیکی ها عمل کند و هدایت تیم ملی را به دست مربی دیگری بسپارد. طبق اخبار رسیده، رضازاده تصمیم گرفته، حسین توکلی قهرمان المپیک سیدنی در دسته ۱۰۵ کیلو و یکی از منتقدان جدی اش را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب کند و مسیر بازگشت المپیکی ها را به تیم ملی هموار نماید. به ویژه اینکه توکلی با این وزنه برداران روابط خوب و حسنه ای دارند.

با این شرایط و انتصاب احتمالی توکلی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی وزنه برداری، باید در آینده ای نزدیک شاهد حضور مجدد بهداد سلیمی، سجاد انوشیروانی، نواب نصیرشلال، سعید محمد پور و کیانوش رستمی وزنه برداران معترض و المپیکی در اردوی تیم ملی باشیم. نکته جالب اینکه رضازاده قبل از رقابت های جهانی و به هنگام بالا گرفتن اعتراضات المپیکی ها و عدم حضور در اردوی تیم ملی، رضازاده تلاش کرد با دعوت از حسین توکلی این قائله را خاتمه بدهد.

رییس فدراسیون وزنه برداری که از رابطه خوب و حسنه توکلی با ملی پوشان المپیکی باخبر بود، در گفت و گوهای جداگانه به کوروش باقری و حسین توکلی پیشنهاد همکاری و سرمربیگری مشترک در تیم ملی داد اما متاسفانه هیچ یک از دو مربی زیر بار این پیشنهاد نرفتند!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات