سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی اعتقاد دارد: کسر امتیاز مجازات سنگینی است و نباید به راحتی این کار را انجام داد.

به گزارش افکارنیوز ، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی اعتقاد دارد: کسر امتیاز مجازات سنگینی است و نباید به راحتی این کار را انجام داد.

مجید جلالی در نشست خبری بعد از بازی مقابل استقلال گفت: به همه بازیکنان و تیمی که دارم افتخار می کنم خوشحالم به این مرحله رسیدیم شاید تمام بازی غرامت شروع بازی بود. بازی در اوج هیجان شروع شد اما استقلالی ها تجربه شان از ما بیشتر بود. در همه بازی ما تیم برتر و شایسته پیروزی بودیم. در رختکن تمام بازیکنان ناراحت بودند که چرا نبردند. فوتبال خوبی بازی کردیم که امیدوارم بتوانیم حل کنیم.

وی ادامه داد: شما نوع بازی ما را دیدید آنها نکونام و تیموریان را دارند که هر کدام یک تیم هستند. بازی مقابل این تیم نشاندهنده قدرت ماست. واقعا توانستیم خودمان را با آنها تطبیق کنیم اگر قرار باشد ر این فوتبال ارزشیابی کنند ما امروز از نوع بازی نمره خوبی گرفتیم البته ار زوی غافلگیری گل خوردیم اما از نظر نوع بازی خوب و فوق العاده بودیم. شما این بازی را با بازی های اول فصل مقایسه کنید. بازیکنان واقعا کار می کنند و بهتر از این می شویم. در پست های کلیدی مشکل داریم که باید تامین کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به اینکه چرا نمی توانیم موقعیت های زیادی بسازیم اظهار داشت: از ۹ گل بازی استقلال ۷ تای آن ایستگاهی است. پرسپولیس و فولاد هم همین طور اما ما از روی ضربه ایستگاهی گل نزدیم و در جریان بازی به گل رسیدیم که در ارزشیابی فاکتور مهمی است. اختلاف ما با صدر جدول یک امتیاز است. کمبودهایی داریم که شما به آن اشراف دارید. از تماشاگران هم تشکر می کنم که با شور و حرارت ما را تشویق کردند دلم می خواست خوشحال از ورزشگاه بیرون بروم.

جلالی با بیان اینکه مشکلات تیم را کاملا شناسایی کرده ایم، عنوان کرد: با چند باشگاه درباره جذب بازیکن صحبت کردیم کارهایی مدنظرمان است که انجام خواهیم داد. برای حل مشکل باید ابزار آن را داشته باشیم که در نیم فصل آن را حل می کنیم.

وی درباره نیمه دوم بازی گفت: بارندگی همیشه می تواند به نفع دفاع کننده باشد چون تیم حمله کننده نقش سازنده دارد و تیم دفاع کننده نقش تخریب. اگر دقت کنید بهترین زمان استقلال ۳۰ دقیقه آخر بود که ما باید برای آن فکری می کردیم که در نهایت هم گل زدیم.

وی همچنین درباره فرشید طالبی گفت: از او راضی هستیم تیم هایی آمده اند تا او را ببرند اما ما او را از دست نمی دهیم. بازیکنان امروز عملکردشان خوب بود و در خدمت تیم بودند. بزرگترین ستاره ها هم که در تیم باشند و در خدمت خودشان باشند فایده ای ندارد. بازیکنان ما در خدمت تیم بودند.

جلالی با اشاره به اینکه مردم تبریز دوست دارند تیمی تهاجمی ببیند خاطرنشان کرد: به نظرم نقطه ضعف ما در حمله و ضربات ایستگاهی است هنوز هیچی از این بخش به دست نیاورده ایم. رقیبان ما که در بالای جدول قرار دارند از این فاکتور استفاده کرده و بالا آمدند این ما را اذیت می کند. امروز وقتی بازیکنان با آن جدیت بازی می کردند تماشاگران آنها را سر شوق می آوردند. پرسپولیس گر می توانست بازی اش را ببرد قهرمان نیم فصل می شد. آنها چقدر تماشاگر داشتند ما چقدر تماشاگر داشتیم.

وی درباره اینکه برخی بازیکنان ابراز ناراحتی کردند که بازی به آنها نمی رسد، گفت: جوان باید خودش را اثبات کند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به اینکه تا الان دو درصد راه را رفته ایم، عنوان کرد: از هفته آینده باید برای ۹۸ درصد باقیمانده شروعی قوی داشته باشیم. ما مشکلاتی داریم تا جایی که به تمرین وتاکتیک مربوط بود سعی ام را کردم بخشی دیگر از آن را باید ابزار لازم را داشته باشیم. بازی با فولاد و استقلال را باید می بردیم. شاید هیجان زیاد بازی باعث شد دو گل بلافاصله بخوریم. باید تدبیر می کردیم بعد از گل هوشیار باشیم. امروز این کار را انجام دادیم.

جلالی همچنین درباره کسر امتیاز تصریح کرد: ما کاری نکردیم آنها کاملا شتابزده رای دادند کسر امتیاز مجازات سنگینی است باید مدارک کاملا مستدل باشد. نمی شود دو نفر به یک اتاق بروند و امتیاز کسر کند بنابر این باید امتیازها برگردد. وقتی این تماشاگر را داریم آنها باید تشویق شوند نه مجازات.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات