محمد رویانیان در واکنش به صحبت های علی کریمی اظهار داشت: به نظر من آقای کریمی جزو خانواده پرسپولیس است و مانند فرزندی است که از خانواده اش ناراحت است و تصمیم گرفته خانواده خود را بکوبد. ما هم حرفی نداریم. به نظر شما باید در پاسخ فرزند پرسپولیس چه چیزی بگویم؟

به گزارش افکارنیوز ، وی افزود: ابتدا ایشان در مورد هامبورگ و مهدوی کیا صحبت کرده که برای روشن شدن اذهان عمومی من پاسخ می دهم. برای اینکه مهدوی کیا خداحافظی از فوتبال داشته باشد هیئتی را به آلمان فرستادیم و مذاکراتی با هامبورگی ها داشتیم تا بتوانیم یک خداحافظی در شان مهدوی کیای با تعصب، باغیرت و بااخلاق داشته باشیم.

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: پس از این ماجراها مهدوی کیا به دفتر من آمد و درخواست کرد که این اتفاق نیفتد. او گفت اگر هامبورگ بخواهد به ایران بیاید معلوم نیست که بازیکنان قدیمی این تیم به ایران سفر کنند یا خیر. دوما هم گفت شاید بازیکنان عادی با خود به ایران بیاورند و از طرفی دیگر هزینه ها برای باشگاه پرسپولیس زیاد می شود که من واقعا از این صحبت های مهدوی کیا لذت بردم.

رویانیان ادامه داد: مهدی خودش در دفتر من خواست این بازی برگزار نشود و دلیل اصلی اش هزینه زیاد بود به همین دلیل ما هم به سمت ایتالیایی ها رفتیم.

وی در مورد پرداختی باشگاه پرسپولیس به دایی گفت: از مدت زمان پرداخت ما به دایی گذشته بود ولی ما سعی کردیم مبلغی را به ایشان که زیاد هم نبود پرداخت کنیم اما مثل اینکه برخی ها نمی دانند دایی وقتی که به پرسپولیس آمد یک کلام در مورد طلب های قبلی اش حرفی نزد. ما به بقیه کادر فنی دایی ۳۰ و ۲۰ درصد پول داده ایم اما حرف هایی که در مورد دریافتی دایی می گویند درست نیست البته قبول دارم وظیفه من است در فاصله دو نیم فصل به بازیکنان به یک اندازه پول بدهم که امیدوارم این اتفاق بیفتد و بچه ها با خیال راحت کار خود را دنبال کنند.

رویانیان تاکید کرد: امیدوارم آنهایی که می خواهند بمانند، بمانند ولی مطمئن باشید ما نمی خواهیم در این فوتبال بمانیم چون من در زندگی ام فوتبال نیست و فوتبالی نخواهم شد و نیستم. خدا به من این فرصت را داد تا در کنار دوستان به پرسپولیس خدمت کنم. از حرف های کریمی ناراحت نشدم.

مدیرعامل قرمزپوشان یادآور شد: از برخی می خواهم نگران پرسپولیس نباشند. سؤال من اینجاست برای کدام اسطوره مثل دایی و کریم باقری و خیلی های دیگر به جز عده ای معدود، خداحافظی باشکوه داشتیم؟ نظر من این است مهدی مهدوی کیا با اخلاق، حرفه ای، شریف و بدون حاشیه است و در زمانی که از فوتبال رفت رئیس جمهور، وزرا و همه گفتند برایش بازی خداحافظی برگزار کنیم اما هیچکس جلو نیامد. ولی من به عشق مهدوی کیا و مرام حرفه ای و با اخلاقش بدون اینکه خودش در جریان باشد، اگر خدا این توفیق را به من بدهد انجام وظیفه می کنم تا شرمنده این مرد بزرگ نشوم.

وی افزود: با تمام وجود تلاش می کنم تا برای آقامهدی این مراسم را برگزار کنم. انشاءالله خدا به من کمک کند اما آقایان ناراحت نباشند. طبق وظیفه ام سعی می کنم شرایط را برای پرداخت مطالبات بازیکنان در نیم فصل را مهیا کنم البته به خاطر وظیفه ای که در قبال بازیکنانم دارم نه حرف برخی بازیکنان. باز هم اصرار می کنم برخی ها نگران پرسپولیس نباشند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات