پیام صادقیان به شدت از اینکه در لیست کارلوس کی روش جایی ندارد شاکی است. او که در نیم فصل اول از بهترین بازیکنان پرسپولیس بوده انتظار داشت کی روش او را به تیم ملی دعوت کند.

به گزارش افکارنیوز ، پیام صادقیان به شدت از اینکه در لیست کارلوس کی روش جایی ندارد شاکی است. او که در نیم فصل اول از بهترین بازیکنان پرسپولیس بوده انتظار داشت کی روش او را به تیم ملی دعوت کند ولی این اتفاق نیفتاده تا او حسابی دلگیر شود. یکی دو بازیکن پرسپولیس در تماسی که با صادقیان داشتند سعی کردند به او دلداری دهند ولی صادقیان که گویا خیلی احساساتی شده، انتظار داشته علی دایی با او تماس بگیرد و با او صحبت کند.

نه علی دایی و نه هیچ کدام از اعضای کادرفنی با این بازیکن تماس نگرفته اند تا او را آرام کنند. مربیانی چون قلعه نویی و ابراهیم زاده معروفند به رابطه خوب با بازیکنان و حتی دیده شده قلعه نویی بارها برای مشکلات شخصی بازیکنان دست به کار شود و مشکلات آنها را حل کند. همین روابط خوب موجب می شود بازیکنان هم در زمین برای این مربیان تمام انرژی خود را بگذارند.

امسال بازیکنن جوانی چون عالیشاه و صادقیان در پرسپولیس حضور دارند و از دایی انتظار می رود با رابطه خوبی که با این بازیکنان پیدا می کند در تسریع پیشرفت این بازیکنان و تیمش نقش داشته باشد. چند تن از رفقای صمیمی صادقیان این روزها از کنار این بازیکن تکان نمی خورند و معتقدند پیام خیلی حساس است و احتمال دارد بلایی سر خودش بیاورد. نباید ماجرایی که برای سعید حلافی پیش آمد فراموش شود. نباید گذاشت بازیکنان خوبی چون صادقیان با مشکلات روحی و روانی روبرو شوند. کاش دایی متوجه این موارد هم بشود و برای بازیکنان جوان تیمش بیشتر وقت بگذارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات