تیم فوتبال صبای قم در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال مقابل میزبان خود سایپا شکست خورد.

در ادامه هفته یازدهم و پایانی نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های صبای قم و سایپای البرز در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف هم رفتند که این مسابقه در پایان با پیروزی دو بر یک میزبان به پایان رسید.

صبای قم در این مسابقه با ترکیب مهرداد طهماسبی، روزبه چشمی، ابوالفضل ابراهیمی، محمود شفیعی، محسن بیات، اکبر صادقی (۸۰ - میلاد سلیمان فلاح) ، مرتضی کاشی، مجید هوتن، کیوان امرایی (۶۵- حامد پورعمرانی) ، مهدی مؤمنی (۸۹ حمید پاکیزه) و رضا عنایتی به میدان رفت.

در دقیقه ۲۴ ارسال ابراهیم شکوری از جناح چپ با ضربه سر کاوه رضایی مهاجم سایپا توأم شد تا دروازه صبا بازشده و صبا نیمه نخست را بازنده به رختکن برود.

در نیمه دوم و در دقیقه ۶۷ ضربه بغل پای حامد شیری از داخل محوطه جریمه تبدیل به گل دوم مسابقه شد اما پس از آنکه ضد حمله سایپا در پشت محوطه جریمه صبا به ثمر ننشست بازیکنان صبا با یک حرکت سریع خود را به محوطه جریمه نارنجی پوشان رساندند و رضا عنایتی تنها گل صبای قم را به ثمر رساند.

رضا عنایتی در حالی در این بازی حضور یافت و گلزنی کرد که پیش از این مسابقه، احتمال حضورش در میدان ضعیف بود اما وی با گلی که به ثمر رساند خود را ۷ گله کرد و در کنار کریم انصاری فرد (تراکتورسازی) سجاد شهباز زاده (سایپا) و لوسیانو پریرا (فولاد) در صدر جدول گلزنان لیگ قرار گرفت.

محمد مایلی کهن سرمربی تیم صبای قم که در نشست های خبری مسابقات قبلی از حمایت از داوران سخن گفته است، در دقایق پایانی مسابقه به دلیل اعتراض شدید به رسول رهبرفام داور این مسابقه از کنار زمین اخراج شد. اعتراض سرمربی صبا به داور مسابقه به حدی بود که وی با تلاش و وساطت بازیکنان صبا به بیرون از زمین هدایت شد.

تیم فوتبال صبای قم با این شکست ۱۶ امتیازی باقی ماند و به رده دوازدهم جدول سقوط کرد و این در حالی است که اختلاف امتیاز این تیم با تیم رده پانزدهم جدول یعنی فجر سپاسی تنها ۳ امتیاز است.

پایان نیم فصل با رده دوازدهم جدول، ضعیف ترین آمار صبا در نیم فصل های ادوار لیگ برتر فوتبال است و این موضوع، زنگ خطری جدی برای مسئولان باشگاه صبا تلقی می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات