دیدار تیم های تراکتورسازی و استقلال با نتیجه تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید تا استقلالی ها پرسپولیس را قهرمان نیم فصل رقابت های لیگ برتر کنند.

به گزارش افکارنیوز ، دیدار تیم های تراکتورسازی و استقلال با نتیجه تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید تا استقلالی ها پرسپولیس را قهرمان نیم فصل رقابت های لیگ برتر کنند.

در ادامه رقابت های هفته پانزدهم لیگ برتر عصر امروز از ساعت ۱۵: ۱۵ تیم های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران در حضور نزدیک ۷۰ به هزار نفر تماشاگر با قضاوت سعید مظفری زاده در استادیوم یادگار امام به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه یک بر یک به پایان رسید. آرش برهانی موفق شد تک گل استقلال را در در دقیقه ۲ به ثمر برساند و سعید دقیقی در دقیقه ۶۶ برای تراکتورسازی موفق به گلزنی شد.

تراکتوری ها در دقیقه ۱۹ می تواستد تک گل خورده را جبران کنند که البته این موقعیت از دست رفت.

در دقیقه ۳۵ دقیقی می توانست دروازه رحمتی را باز کند ولی شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۶ انصاری فرد با شوتی زمینی دروازه استقلال را تهدید کرد که این شوت هم با فاصله کمی به بیرون رفت.

در دقیقه ۴۱ میثم بائو صاحب موقعیتی عالی برای گشودن دروازه رحمتی شد که البته پژمان منتظری ناجی دروازه استقلال شد تا دروازه این تیم همچنان بسته باقی بماند.

در دقیقه ۴۳ مهدی کریمیان با شوتی سنگین از پشت محوطه جریمه دروازه استقلال را هدف قرار داد که رحمتی به زیبایی این توپ را دفع کرد.

در نیمه دوم بار دیگر بازی درگیرانه ای را از دو تیم شاهد بودیم. بارش باران را نیز در ورزشگاه یادگام امام شاهد بودیم که بر رئی بازی تاثیر خود را گذاشته بود.

تراکتوری ها برای جبران گل خورده تلاش های زیادی را انجام می دادند و بالاخره در دقیقه ۶۶ سعید دقیقی موفق شد گل تساوی را برای نماینده تبریزی ها به ثمر برساند.

در دقیقه ۷۸ علی کریمی که مدافعان استقلال را یکی پس از دیگری دریبل می کرد در درون محوطه جریمه سرنگون شد که مظفری زاده رای به ادامه بازی داد که البته این صحنهبا اعتراض دو تیم همراه بود. آبی ها معتقد بودند کریمی تمارض کرده و باید اخطار بگیرد ولی تراکتوری ها معتقد به خطای پنالتی بر روی شماره ۸ سرخ ها بودند.

در دقیقه ۹۰ جواد نکونام از روی ضربه ای ایستگاهی دروازه تراکتور را تهدید کرد که حامد لک ناجی دروازه سرخ پوشان شد.

میثم بائو، محمد نصرتی، حبیب گردانی از تراکتورسازی و جواد نکونام از استقلال از داور دیدار کارت زرد دریافت کردند. نصرتی و گردانی با این کارت زرد ۳ اخطاره شدند تا بازی با پرسپولیس را از دست بدهند.

ترکیب تراکتورسازی: حامد لک، محمد نصرتی، حبیب گردانی، مهدی کیانی، فرشید طالبی، میثم بائو، علی کریمی، مهدی کریمیان، میلاد فخرالدینی، سعید دقیقی و کریم انصاری فرد

ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، پژمان نوری، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، ساموئل، احمد جمشیدیان، مهدی نظری و آرش برهانی

تراکتورسازی با این نتیجه ۲۶ امتیازی شد و جای نفت را در رده سوم جدول گرفت. استقلال نیز ۲۴ امتیازی شد تا در همان جایگاه ششم باقی بماند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات