مهاجم تیم فوتبال نفت گفت: به علت اینکه استقلال و پرسپولیس بیشتر در چشم هستند دوست دارم در یکی از این دو تیم بازی کنم.

به گزارش افکارنیوز ، رضا نوروزی در خصوص اینکه در چند دیدار اخیر نفت نیمکت نشین بوده و آیا از این موضوع ناراحت است یا از کسی دلخور است تصریح کرد: طبیعتا از نیمکت نشینی ام ناراحت هستم اما از کسی دلخور نیستم به هر حال کادر فنی حق دارد در مورد بازیکنان تصمیم بگیرد. من هم تابع سرمربی تیم هستم.

وی در مورد اینکه علت این نیمکت نشینی چیست تاکید کرد: نمی دانم چرا این اتفاق افتاد. شاید به این دلیل که ۴_۵ بازی گل نزدم کادر فنی صلاح دانسته که از مهاجم دیگر خود استفاده کند و به او فرصت دهد.

مهاجم نفت در مورد جدایی اش در نیم فصل یادآور شد: دو سه پیشنهاد رسمی دارم که باشگاه هایی که خواهانم هستند با مسئولان نفت مکاتبه کرده اند. حالا قرار است مسئولان باشگاه نفت در این باره تصمیم بگیرند. من با نفت قرارداد دارم و آنها هستند که باید در این باره تصمیم بگیرند.

نوروزی در مورد اینکه آیا استقلال هم جزء این پیشنهاد هاست یادآور شد: استقلال پیشنهاد رسمی نداده است. می دانم که سه باشگاه با مسئولان نفت مکاتبه داشته اند اما در مورد استقلال اطلاع دقیقی ندارم.

وی در مورد اینکه آیا جدایی اش از نفت قطعی است گفت: این موضوع قطعی نیست من در این باره تصمیم گیرنده نیستم. با باشگاه نفت قرارداد دارم و اگر آنها صلاح بدانند از این تیم جدا می شوم. من با مسئولان باشگاه صحبت کرده ام و آنها گفته اند که ما هم صلاح تو را می خواهیم.

مهاجم نفت در مورد اینکه به تیم ملی دعوت نشده تصریح کرد: فکر می کنم به جز استقلال و پرسپولیس سایر تیم ها زیاد در چشم نیستند. اگر این امکان داشته باشد که من از نفت بروم و در این دو تیم بازی کنم. شانس دعوت شدنم بیشتر خواهد بود و یا باید انقدر در نفت گل بزنم تا سرمربی تیم ملی مرا دعوت کند.

وی در مورد اینکه آیا دوست دارد به یکی از دو تیم استقلال یا پرسپولیس بپیوندد گفت: بله دوست دارم به هر حال استقلال و پرسپولیس تیم های بزرگی هستند و شانس رسیدن به تیم ملی بیشتر می شود. این بازی ها بیشتر دیده می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات