محمد رویانیان می گوید معاوضه دو، سه بازیکن با ذوب آهن قطعی شده است.

به گزارش افکارنیوز ، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت تبادل بازیکن با ذوب آهن اظهار کرد: مذاکرات لازم را انجام داده ایم و پیش نویس قرارداد را هم نوشته ایم. آذری باید آن را امضا کند و منتظریم که نظر نهایی آنها را بگیریم. درباره ۵ بازیکن صحبت شده که فعلا معاوضه دو، سه بازیکن قطعی شده است.

او درباره اینکه گفته می شود غریبی پاسخ مدیران پرسپولیس و ذوب آهن را نمی دهد، گفت: چه کسی این را گفته است؟ من و آذری پنجشنبه با غریبی صحبت کردیم و دیروز هم شیرینی با این بازیکن صحبت کرده است. غریبی هیچ مشکلی برای رفتن به ذوب آهن ندارد و احتمالا با مسلمان معاوضه می شود.

رویانیان با حمایت از ۴ -۵ بازیکن جوان پرسپولیس گفت: بازیکنانی مثل غریبی، خان زاده، عالیشاه و صادقیان واقعا شایستگی حضور در تیم ملی را دارند و سال های سال وقت دارند که در این فوتبال خود را نشان دهند. الان هم فقط باید به کار خودشان بپردازند. قطعا هر کجای ایران که بازی کنند کی روش آنها را می بیند. این ۴ نفر می توانند ۱۰-۱۲ سال در بورس باشند و خود را ثابت کنند.

او با اشاره به حضور خود در خانه نیلسون گفت: دیروز به صورت سرزده به خانه نیلسون رفتم و با خانواده اش هم دیدار کردم. به او خسته نباشید گفتم و تاکید کردم که اگر مشکلی داشته به ما بگوید. او اصلا ضرب الاجلی برای باشگاه تعیین نکرده بود. نیلسون گفت" اگر تا آخر فصل هم به من پولی ندهید چیزی نمی گویم. هیچ مشکلی روی من تاثیر ندارد و با علاقه کارم را در پرسپولیس دنبال می کنم. "

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: به خانه صادقیان هم رفتم و شرایطش را بررسی کردم. از این به بعد به بازیکنان مجرد سر می زنم. تاکید ما این است که آنها با خانواده خود زندگی کنند. به او امید دادم و گفتم وقت زیاد داری و می توانی در اردوهای بعدی در تیم ملی حضور داشته باشی.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات