استقلالی ها به دنبال کسب ۱امتیاز بودند و به هدفشان هم رسیدند

به گزارش افکارنیوز ، رفته رفته به یکی از هافبک های خوب تراکتور تبدیل شده است و توانسته دوباره یکی از بازیکنهای تاثیر گذار تراکتور سازی باشد، مهدی کریمیان که صحبته انتقال او به سپاهان خیلی جدی است و حتی هواداران سپاهانی در اصفهان او را تشویق می کنند پس از بازی با استقلال در مصاحبه با سایت گل اینچنین می گوید.

آخرین بازی نیم فصل اول در مقابل استقلال باید می بردید؟

بله، باید می بردیم و خیلی هم خوب بودیم، خود استقلالی ها بعد از بازی اعتراف کردند که ما خیلی سرتر بودیم. آنها به دنبال کسب ۱امتیاز بودند و به هدفشان هم رسیدند، مهدی رحمتی یکی از بهترین های روزهایش بود، در یک صحنه یک توپ را از من جوری در آورد که تا حالا ندیده بودم. در کل استقلالی ها روی تجربه خودشان ما را بردند البته این را هم در نظر بگیرید که ما روی غافلگیری گل خوردیم و اگر آن گل زودهنگام را نمی خوردیم هر ۳امتیاز را می گرفتیم.

استقبال هواداران؟

عالی بود، ۷۰ هزار نفر امده بودند و در نیمه دوم هم که باران آمد در زیر باران از ما حمایت کردند و مارا شرمنده کردند. آنها همیشه به ما کمک کرده اند و در کنار ما بوده اند.

استقلال را چطور تیمی دیدی؟

استقلال با توجه به اینکه رفت برای بازی های آسیایی کمی تحلیل رفت، اگر بخواهیم مقایسه کنیم پارسال بهتر بودند اما خب در مجموع امسال هم بازیکنان با تجربه ای دارند. خیلی ها می گفتند استقلال ضد فوتبال بازی می کنند اما من می گویم که دفاع کردن خودش یک نوع تاکتیک است و هنر است. ما هم شاید اگر روزی به ۱ امتیاز احتیاج داشته باشیم مثل استقلالی ها دفاع کنیم.

داوری؟

داوری در مجموع خوب بود، اما آنچیزی که برای من خیلی جالب بود، بازیکنانی که خودشان را زمین می زدند داور دستور ادامه بازی را می داد و به سرعت بازی خیلی کمک می کرد.

رفتنت به سپاهان؟

خب پیشنهاد جدی دارم اما من همه چیز را به باشگاه سپرده ام و منتظر تصمیم باشگاه هستم، اما خب پیشنهاد دارم و اهل بازار گرمی هم نیستم چون پیشنهاد سپاهانی ها رسمی است و چند پیشنهاد دیگر هم از دیگر تیمهای خوب لیگ برتر دارم.

تشویق تو در اصفهان؟

این لطف خدا ست، آنها همیشه به من لطف دارند و در زمانی هم که در اصفهان بودم به من خیلی کمک می کردند اما گفتم همه چیز بستگی به تصمیم دو باشگاه دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات