۴ بازیکن پرسپولیس در پایان نیم فصل در آستانه جدایی از این تیم هستند.

به گزارش افکارنیوز ، با پایان نیم فصل لیگ برتر برخی از بازیکنان پرسپولیس که پیش از این نیز زمزمه جدایی شان به گوش می رسید در آستانه جدایی از این تیم هستند.


* غلامرضا رضایی
نخستین بازیکنی که جدایی اش از جمع سرخپوشان قطعی شد. رضایی سه هفته پیش پس از مذاکراتی که در تمرین با دایی داشت با او به توافق رسید که در نیم فصل به تیم دیگری برود. او در گفت وگویی که همان روز با ایسنا داشت گفت: امسال شرایط به گونه ای پیش رفت که چندان باب میل من نبود و تصمیم به جدایی گرفتم. دل کندن از هواداران پرسپولیس برایم خیلی سخت است. دوست دارم در تیمی بازی کنم که بتوانم در زمین حضور داشته باشم. هرچند نیمکت نشینی پرسپولیس هم برایم افتخار است. رضایی از چند تیم لیگ برتری از جمله فولاد و نفت پیشنهاد دارد اما احتمال رفتنش به فولاد بیشتر است.


* میلاد غریبی
بازیکنی که در ابتدای فصل با امید و آرزوی فراوان به پرسپولیس آمد اما زیر سایه بازیکنانی مثل عالیشاه و صادقیان قرار گرفت و مجالی برای ثابت کردن خود به کادر فنی پیدا نکرد. از همان اواسط نیم فصل صحبت هایی مبنی بر جدایی اش بوجود آمده بود تا اینکه بحث معاوضه او با مسلمان و رفتنش به ذوب آهن پیش آمد. غریبی بعد از این موضوع در بازی پرسپولیس و پدیده شاندیز عمکلرد خوبی داشت و یک گل هم زد اما تصمیم ها میان دو باشگاه تهرانی و اصفهانی گرفته شده بود. در حال حاضر دو باشگاه در حال مذاکرات نهایی هستند تا غریبی به ذوب آهن و مسلمان به پرسپولیس بیاید. هرچند ممکن است علاوه بر این دونفر، بازیکنان دیگری هم بین دو تیم جابه جا شوند. غریبی در حال حاضر از مس کرمان هم پیشنهاد رسمی دارد. همچنین گفته می شود استقلال و تراکتورسازی هم مستقیما با خود این بازیکن وارد مذاکره شده اند. به نظر می رسد مهاجم تیم ملی زیر ۲۲ سال چندان تمایلی به رفته به ذوب آهن ندارد و می خواهد خودش تیم آینده اش را انتخاب کند.


* محمدرضا خانزاده
مدافع مورد علاقه کی روش ساز جدایی را کوک کرده است. او که تنها در سه بازی تیمش فیکس بود از بازی نکردنش راضی نیست و امروز در گفت وگویی با ایسنا جدایی خود را قطعی اعلام کرد. یحیی گل محمدی از ابتدای فصل به دنبال این بازیکن بود اما خانزاده در پرسپولیس ماند. نفت تهران باز هم به این بازیکن پیشنهاد داده و باید دید با توجه به توافقات انجام شده بین مدیران پرسپولیس و ذوب آهن این بازیکن به چه تیمی می رود.


* رضا محمدی
دروازه بانی که در نیم فصل لیگ گذشته از ذوب آهن به پرسپولیس آمد و زیر سایه نیلسون باتجربه قرار گرفت به احتمال فراوان از جمع سرخپوشان جدا می شود. او که برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی در فصل جدید علیرضا حقیقی را هم جلوتر از خود می دید و حتی در بازی های جام حذفی هم نتوانست به میدان برود مثل خانزاده پیشنهاد جدی از نفت تهران دارد. نفتی ها که سوشا مکانی را از دست داده اند برای دروازه خود به محمدی نیاز دارند و باید دید محمدی هم قربانی توافق مدیران پرسپولیس و ذوب آهن می شود یا اینکه می تواند در صورت جدایی به تیم دلخواه خود برود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات