سرمربی تیم ملی فوتبال درباره برگزاری اردوی تیم ملی در کمپ برزیل گفت: کاری که فدراسیون فوتبال و کادر فنی تیم ملی پس از صعود به جام جهانی در طول فرآیند انتخاب کمپ تیم ملی در برزیل انجام داده اند بسیار به موقع بوده و در زمان مناسبی صورت گرفته است.

به گزارش افکارنیوز ، کارلوس کی روش درباره الویت های استقرار تیم ملی دربرزیل گفت: همانطور که می دانید این دومین بازدید من از برزیل بود و پس از بررسی های انجام شده و رایزنی های مختلف، فدراسیون فوتبال ایران دو کمپ را برای استقرار و تمرینات ملی پوشان در نظر گرفت.

وی افزود: انتخاب اول شهر سائوپائولو هتل Ceaser Park sp۲۶ و کمپ تمرینی Joaquin Grava-CS Coriuthians و انتخاب دوم ما شهر گویانا هتل Mercure Goiania G۰۳ و کمپ تمرینی Estadio Halle Pinheiro است.

سرمربی تیم ملی در ادامه بیان کرد: همانطور که در بالا اشاره کردم اولویت اول ما در شهر سائوپائولو و کمپ تمرین باشگاه کورانتیاس و هتل سیزار پارک است. این کمپ یکی از بهترین کمپ های موجود در برزیل بوده که دارای چندین زمین تمرینی است. ضمن اینکه انواع تست های آمادگی جسمانی، آزمایشات مختلف، امکانات پزشکی نیز موجود است و همینطور امکانات رفاهی و سالن های سرپوشیده.

وی افزود: تعدادی از برترین تیم های دنیا که موفق شدند به جام جهانی صعود کنند نیز به دنبال به دست آوردن این مجموعه تمرینی برای تیم های ملی خود هستند. همچنین می خواهم اشاره کنم که بازدید از کمپ و محل استقرار تیم ملی در حطیه کاری مربیان تیم های حاضر در جام جهانی است.

کارلوس کی روش با بیان اینکه اولویت دوم برای استقرار تیم ملی در شهر گویانا است، گفت: این شهر در مناطق مرکزی برزیل واقع شده که نسبتا شهر کوچکی است. هتل در نظر گرفته شده هتل مرکیور گویانا است و محل تمرینی کمپ استا هاله پینهریو است. این کمپی است که تیم ملی برزیل در طول سال از امکانات بسیار خوب آن استفاده می کند.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی مکان قطعی کمپ اصلی تیم ملی در سال ۲۰۱۴ مشخص می شود، گفت: ما به زودی سفر دیگری درپیش رو داریم که در طی آن سفر جزئیات نهایی این کمپ و حضور در سمینار فیفا و همچنین قرعه کشی جام جهانی انجام خواهد شد. بازدید از استادیوم ها و هتل هایی که بازی های تیم ملی در آن انجام خواهد شد نیز صورت خواهد پذیرفت.

سرمربی تیم ملی در پایان تصریح کرد: کاری که فدراسیون فوتبال و کادر فنی تیم ملی پس از صعود به جام جهانی در طول فرآیند انتخاب کمپ تیم ملی در برزیل انجام داده اند بسیار به موقع بوده است و در زمان مناسبی صورت گرفته و این امر به تیم ملی کمک بسیار می کند که از سایر تیم ها در شرایط بهتری قرار بگیرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات