سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: الان برای من سربلندی پرسپولیس و خوشحالی هواداران حرف اول را می زند پس به خاطر آرامش تیمم فعلا سکوت می کنم.

به گزارش افکارنیوز ، علی دایی در واکنش به صحبت های مطرح شده از سوی علی کریمی، در پایان مسابقه تیم های تراکتورسازی و استقلال اظهار داشت: من به پرسپولیس آمده ام و کار خودم را برای موفقیت این تیم انجام می دهم و کاری به هیچ کس ندارم.

وی افزود: من برای سربلندی و موفقیت پرسپولیس و خوشحالی دل هوادارانش به این تیم آمدم و به همین دلیل در قبال صحبت های آقایان فعلا حرفی نمی زنم و فقط سکوت می کنم تا انشاء الله با آرامش تیمم به خواسته خودش برسد. الان برای من بیشتر از همه چیز موفقیت پرسپولیس و تمرکز روی این تیم مهم است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اما بهتر است هر کس درباره خودش حرف بزند و به مباحث دیگر کاری نداشته باشد. الان هم انشاء الله ما به دنبال این هستیم تا با قدرت خود را برای نیم فصل دوم آماده کنیم و با آرامش این کار را خواهیم کرد. من هم جواب صحبت های برخی ها را نمی دهم چون هدفم موفقیت و آرامش پرسپولیس است تا دل هواداران میلیونی این تیم را با کمک بچه ها بتوانم شاد کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات