مدیرعامل باشگاه صبای قم تاکید کرد که برکناری محمد مایلی کهن هیچ ربطی به مسائل حاشیه ای ندارد و اگر جایگاه تیم در جدول بهتر بود، این تصمیم گرفته نمی شد.

به گزارش افکارنیوز ، محمدرضا کشوری فرد درباره علت برکناری محمد مایلی کهن از سرمربی گری تیم صبا اظهار کرد: از مایلی کهن به خاطر زحمت هایی که کشیده تشکر می کنم اما هیات مدیره تشخیص داد که روند تیم رو به باخت است و باید به تیم شوک وارد کند. این اتفاق برای هر تیمی رخ می دهد. وی ادامه داد: نتایج ما در نیم فصل اول مشخص است. فاصله ما با تیم های دیگر طوری است که با یک باخت ممکن است به قعر جدول سقوط کنیم. به دلیل نتایج تصمیم گرفته شد که مربی را تغییر دهیم.

مدیرعامل باشگاه صبای قم همچنین درباره جایگزین مایلی کهن گفت: امروز (سه شنبه) با صمد مرفاوی صحبت های اولیه را انجام می دهیم تا در صورت توافق او را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کنیم.

کشوری فرد در ادامه درباره عملکرد تیمش در طول نیم فصل اول گفت: تیم ما خوب بازی می کرد ولی خیلی وقت ها درحالی که برنده بودیم در دقایق آخر گل می خوردیم و امتیاز از دست می دادیم. خوب بازی کردن و برنده نشدن به هیچ دردی نمی خرود. زیبا نیست که تیم خوب بازی کند ولی در قعر جدول باشد.

وی در ادامه درباره دلیل نتایج تیمش گفت: متاسفانه در چند بازی از دقیقه ۸۵ به بعد گل خوردیم و متاسفانه نتوانستیم بازی را برگردانیم. حالا این مسئله به خاطر جوانی تیم بود یا شانس بد مایلی کهن یا چیز دیگر. تیم ما عادت کرده بود که دقایق آخر گل بخورد.

کشوری فرد ادامه داد: شاید اگر مایلی کهن در تیم می ماند، در نیم فصل دوم نتایج بهتری می گرفت ولی این کار ریسک است. ضمن این که تیم ها در دور برگشت مفت امتیاز نمی دهند و پیروزی خیلی سخت است، ما هم در دور برگشت شش بازی خارج از خانه داریم.

وی در ادامه و در پاسخ به این سوال که چه انتظاری از سرمربی جدید تیمش دارد، گفت: انتظار داریم که تیم در پایان فصل حداقل همان رده پارسال را کسب کند. ما قابلیت حضور در رده چهارم جدول را داریم. ببینید چه سه امتیازهایی را در نیم فصل از دست دادیم. از پرسپولیس، ذوب آهن و مس جلو بودیم و دقیقه ۹۰ گل مساوی را خوردیم، با استقلال صنعتی هم مساوی بودیم و دقیقه ۹۰ گل خوردیم.

کشوری فرد درادامه با رد هر گونه ارتباط برکناری مایلی کهن با مسائل حاشیه ای از جمله درگیری اش با علی دایی اظهار کرد: این مسئله ها اصلا ربطی به هم ندارند. اگر تیم نتیجه می گرفت و مثلا پنجم، ششم یا حتی هفتم جدول بود، سرمربی را برکنار نمی کردیم.

وی در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه صبا از مایلی کهن در سمت دیگری استفاده می کند یا به طور کل با او قطع همکاری کرده است گفت: من در این باره نظر خاصی ندارم. باید ببینم که هیات مدیره چه تصمیمی در این خصوصی می گیرد.

مدیر عامل باشگاه صبا در پایان درباره وضعیت رضا عنایتی و احتمال پیوستنش به استقلال گفت: ما عنایتی را می خواهیم و او قطعا در نیم فصل دوم در صبا می ماند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات