انصار در یک نیمه ۱۷ گل از اتحاد دریافت و با دریافت ۵ گل دیگر در نیمه دوم یک شکست تاریخی را تجربه کرد.

به گزارش افکارنیوز ، دیدار تیم های فوتبال اتحاد و انصار در لیگ فوتبال جوانان استان با نتیجه شگفت انگیز و باورنکردنی به پایان رسید تا شائبه تبانی در باره این مسابقه شکل گیرد.

در هفته هشتم لیگ فوتبال جوانان استان روز دوشنبه در ورزشگاه تختی تیم اتحاد با نتیجه عجیب ۲۲ بر صفر انصار را شکست داد تا فوتبال قم وارد موج جدیدی از حواشی شود.

اتحاد یکی از سه تیمی بود که شانس قهرمانی در لیگ جوانان استان داشت و پیش از برگزاری این مسابقه با دو تیم عقاب پردیسان و سفیر گفتمان هم امتیاز بود اما اختلاف تفاضل گل این تیم با دو تیم دیگر آن قدر زیاد بود که اهالی فوتبال شانسی برای قهرمانی این تیم متصور نبودند.

اما در مسابقه این تیم مقابل تیم انصار یک اتفاق نادر پیش آمد و تیم فوتبال انصار با ۷ بازیکن نوجوان در مسابقه حاضر شد و از حدود دقیقه ۷۰ بود که توانست تعداد نفرات خود را به ۱۱ نفر برساند.

انصار در یک نیمه ۱۷ گل از اتحاد دریافت و با دریافت ۵ گل دیگر در نیمه دوم یک شکست تاریخی را تجربه کرد.

اتحاد با این پیروزی ناگهان به شانس اول قهرمانی تبدیل شد و به لطف عدم حضور بازیکنان تیم انصار در زمین مسابقه به شکلی عجیب به این برد دست یافت.

در هنگام برگزاری این مسابقه گزارشگر شبکه تلویزیونی نور در ورزشگاه حاضر شد و به فیلم برداری از صحنه هایی از مسابقه پرداخت و پس از این که قصد مصاحبه در پایان مسابقه را داشت با عوامل تیم برنده مسابقه درگیری لفظی پیدا کرد.

شائبه تبانی در حالی این مسابقه دهان به دهان میان اهالی فوتبال قم چرخید که مربیان دو تیم سفیر گفتمان و عقاب پردیسان پس از این مسابقه، با شکایت به کمیته انضباطی هیئت فوتبال استان قم خواستار تحقیق و تفحص درباره غیرطبیعی بودن نتیجه این مسابقه شدند.

این در حالی است که کمیته انضباطی هیئت فوتبال استان قم در زمان برگزاری این مسابقه علیرغم آگاهی احتمالی از حساسیت مسابقه، نماینده ای در ورزشگاه نداشته است.

شائبه فساد در فوتبال استان قم در حالی برای نخستین بار به شکل جدی مطرح می شود که تحقیق و تفحص از این واقعه جهت روشن شدن ابعاد این قضیه آغازشده اما حتی در صورت عدم اثبات آن، دریافت ۲۲ گل در یکی بازی تعیین کننده قهرمانی لیگ جوانان استان قم برگ سیاهی در کارنامه فوتبال قم است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات