سفر قائم مقام و مدیر روابط بین الملل پرسپولیس به ایتالیا

قائم مقام و مدیر روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس برای عقد قرارداد با تیم ستارگان میلان عازم ایتالیا شدند.

به گزارش افکارنیوز ، در پی توافقات و و مکاتباتی که محمد رویانیان با فرانکو باره سی مدیر پیشکسوتان آث میلان و همچنین نماینده مشترک ۲ باشگاه پرسپولیس و میلان انجام داده بهروز منتقمی قائم باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس بامداد امروز (چهارشنبه) به اتفاق امیر علی حسینی مدیر روابط بین الملل باشگاه با پرواز ساعت ۴: ۳۰ راهی دوحه شدند و از این طریق عازم فرودگاه پاریس فرانسه شده و از آنجا به میلان سفر خواهند کرد.

منتقمی و حسینی ساعت ۱۴ ظهر چهارشنبه به وقت تهران به میلان خواهند رسید و پس از استراحت در هتل با نهایی کردن بندهای قرارداد، ظهر فردا (پنجشنبه) قرارداد برگزاری بازی ستارگان پرسپولیس و میلان را امضا خواهند کرد. نمایندگان باشگاه پرسپولیس در ایتالیا با مدیران شرکت میران، نماینده مشترک ۲ باشگاه پرسپولیس و میلان، نماینده باشگاه میلان و نماینده تیم ستارگان میلان دیدار و گفت وگو خواهند کرد و قرارداد نهایی بین بهروز منتقمی و تیم ستارگان میلان امضا خواهد شد.

همچنین قائم مقام و مدیر روابط بین الملل باشگاه بازدیدی از باشگاه میلان خواهند داشت و تیم ستارگان میلان که چند روز پیش اسامی ۱۷ بازیکن اعزامی و ۶ همراه و کادر تیم را به محمد رویانیان اعلام کرده بودند بار دیگر درباره نفرات اعزامی با بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه گفت وگو کرده و لیست نهایی را به وی اعلام خواهند کرد.

تاکنون سفر ستاره هایی همچون سباستین روسی، پائولو مالدینی، فرانکو باره سی، دانیل ماسارو و تعداد دیگری از ستاره های سرشناس میلان که سابقه عضویت چندین ساله در این باشگاه را داشته اند قطعی شده است.

محمد رویانیان با یک اسپانسر برای تامین هزینه های برگزاری بازی و مشارکت در برگزاری این بازی به یادماندنی و خیریه به توافق رسیده است که در یک کنفرانس خبری نام این اسپانسر اعلام خواهد شد. تیم ستارگان میلان بخش اعظمی از مبالغ دریافتی خود را صرف امور خیریه خواهد کرد و آن را به بنگاه خیریه ای در میلان اهدا می نماید. همچنین باشگاه پرسپولیس نیز قصد دارد بخشی از عواید حاصل از برگزاری این بازی را در مشارکت با اسپانسر صرف امور خیریه نماید. به گفته مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس هنوز اعضای تیم ستارگان پرسپولیس انتخاب نشده اند و پس از امضای قرارداد در ایتالیا با برگزاری نشستی در حضور ۱۰ پیشکسوت پرافتخار پرسپولیس اسامی نفرات تیم ستارگان انتخاب خواهد شد. در تیم ستارگان پرسپولیس همچون تیم ستارگان میلان نفراتی به میدان خواهند رفت که از دنیای بازیگری در فوتبال خداحافظی کرده اند.

همچنین قرار بود حمید استیلی مدیر آکادمی و مدیرعامل شرکت پیشکسوتان پرسپولیس نیز به همراه منتقمی و حسینی عازم ایتالیا شود که به دلیل برخی امور شخصی و همچنین ادای نذر در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی از سفر به ایتالیا بازماند.

طبق برنامه ریزی و توافقات انجام شده قرار است دیدار ستارگان میلان و پرسپولیس روز هفتم آذرماه در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی برگزار شود. تیم ستارگان میلان چهارشنبه ششم آذرماه به تهران سفر خواهد کرد و بامداد روز شنبه نهم آذر به میلان بازمی گردند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات