کارشناس فوتبال کشورمان گفت: سرعت انتقال بازی توسط تایلندی ها بهترین تاکتیک و امتیاز آنها است.

به گزارش افکارنیوز ، هومن افاضلی درباره دیدار روز جمعه تایلند و ایران در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا عنوان کرد: بازی با این تیم در تایلند همیشه سخت بوده و از زمانی که خودم در تیم ملی بودم یاد دارم که ما مقابل تایلند دچار مشکل می شدیم. هیچ وقت این تیم را راحت نبردیم و این بار هم کار راحتی نداریم.

وی افزود: شرایط آب و هوایی تایلند و رطوبت بالا یکی از مشکلات تیم ملی در این بازی خواهد بود و البته فوتبال تایلند هم در این چند سال پیشرفت خوبی داشته است. اگر در تایلند مقابل این تیم یک برد خفیف هم داشته باشیم نتیجه خوبی گرفته ایم.

کارشناس فوتبال کشورمان با اشاره به دیدار رفت تیم ملی با تایلند، گفت: بازیکنان تیم ملی نسبت به بازی رفت شرایط بهتری دارند و اکنون همه آنها در تیم های باشگاهی خود بازی می کنند. حتی لژیونرها نیز بازیکن اصلی تیم شان شده اند و به اصطلاح روی فرم هستند و این موضوع به تیم ملی کمک می کند.

افاضلی تصریح کرد: بازیکنان تیم ملی مقابل تایلند باید میانه میدان را در دست بگیرند و از منطقه حمله تایلند را پرس کنند تا زمانی که توپ را از دست دادیم خیلی سریع توپ را پس بگیریم. مطمئنا ما در یک سوم دفاعی خود خوب کار می کنیم و کار برای تایلندی ها در یک سوم دفاعی ایران سخت است و از سوی دیگر ما در خط حمله قوی هستیم.

وی ادامه داد: بهترین تاکتیک و پوئن مثبت تایلند هم انتقال بازی توسط بازیکنان این تیم است. تایلندی ها خیلی خوب بازی را از دفاع به حمله و حمله به دفاع انتقال می دهند و ما باید روی این موضوع کار کنیم تا تایلندی ها اجازه چنین کاری نداشته باشند.

کارشناس فوتبال کشورمان درباره ورزشگاه محل برگزاری بازی گفت: خوبی این استادیوم این است که پیست دوومیدانی دارد که هم از نظر جو ورزشگاه و کمتر شدن فشار تماشاگران برای بازیکنان ما خوب است و هم اینکه در فضای بازتر اکسیژن بهتری در هوای مرطوب تایلند به بازیکنان می رسد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات