اولی هوینس رئیس باشگاه بایرن مونیخ در صحبت هایی اعلام کرده که تا وقتی که جان در بدن داشته باشد، به همکاری با باشگاه بایرن ادامه خواهد داد.

به گزارش افکارنیوز، این درحالی است که او در ماه های اخیرروزهای پرفراز و نشیبی را پشت سرگذاشته و بارها به خاطر اتهام مالیات پرداخت نشده، به دادگاه احضار شده و شایعاتی مبنی بر احتمال استعفای او به گوش می رسید. اما دراین میان هوینس اعلام کرده که می خواهد تا پایان عمرش درخدمت بایرن باشد و از اعضای بایرن خواسته تا به او رای اعتماد بدهند.

هوینس درنشست سالانه باشگاه بایرن گفت: «من تا زمانی که نفس در سینه دارم، به باشگاه خدمت می کنم. البته تنها به شرطی که از رای اعتماد شما بهره مند شوم. من هیچ وقت به استعفا و کناره گیری فکر نکرده ام. چون هیچ وقت از من چنین چیزی خواسته نشده. تنها چیز مهم برای من باشگاه است و نه اخباری که در روزنامه های اقتصادی منتشر می شود. البته من تسلیم اراده اعضای باشگاه هستم و از آنها می خواهم به من رای اعتماد بدهند تا به کارم ادامه دهم. »

دراین ماین کارل هاینس رومنیگه هم به حمایت از هوینس پرداخت و گفت: «من دوست او هستم و یک دوستی واقعی وقتی به مشکل برمی خوری، خودش را نشان می دهم. وقتی من شما اعضای باشگاه را می بینیم که به اولی احترام می گذارید، به این باور می رسم که تمام اعضای خانواده بایرن دوست او هستند. »

در ادامه هوینس با تشکر از تشویق های اعضای باشگاه و صحبت های رومنیگه گفت: «من واقعا سرشار از احساساتم، نه فقط به خاطر صحبت های کارل هاینس بلکه به خاطر واکنش اعضای باشگاه. می خواهم برخی واقعیت ها را برزبان بیاورم. اصلا بحث این نیست که من صدها میلیون یورومالیات پرداخت نشده داشته باشم؛ چرا که من در طول چندین سال میلیون ها یورو مالیات داده ام. در ۵سال اخیر بیش از ۵ میلیون یورو پول به خیریه ها کمک کرده ام ؛ البته به نحوی که برای حضور درسخنرانی ها پولی دریافت نکرده ام و به علاوه برای شصتمین سال تولدم هم یک بازی خیریه ترتیب دادیم ولی من به دنبال توجیه کردن خودم نیستم و اشتباهاتم را نیز می پذیرم. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات