هافبک تیم ملی فوتبال هلند بر این باور است که این تیم توانایی قهرمانی در جام جهانی را دارد.

به گزارش افکارنیوز، هلند در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی با شکست مقابل اسپانیا در فینال نایب قهرمانی در این تورنمنت معتبر را از آن خود کرد.

اکنون آرین روبن بر این باور است که قدرت نارنجی ها به اندازه ای هست که بتوانند در جام جهانی پیش رو، جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

«هدف اصلی ما در جام جهانی این است که بتوانیم جام را بالای سر ببریم. این یک واقعیت است. ما برای اینکه ببینیم تا چه مرحله ای می توانیم بالا برویم به برزیل نخواهیم رفت. باید با قدرت از گروه صعود کرده و در مراحل بعدی هم نمایش خوبی ارائه کنیم تا بتوانیم به رویای مان دست یابیم. »

تیم تحت هدایت لوییس فان خال در ۱۵ مسابقه ای که انجام داده بدون شکست مانده اما روبن بر این باور است که این تیم باید در دیدارهای دوستانه خود مقابل کلمبیا و ژاپن هم نمایش درخور اعتنایی داشته باشد.

«در دیدارهای دوستانه پیش رو مساله اصلی به دست آوردن امتیاز نیست اما در هر حال مهم هستند. این دو تیم راهی جام جهانی شده اند و ممکن است در آنجا هم با آنها روبه رو شویم. همه از کلمبیا صحبت می کنند زیرا آنها در رنکینگ فیفا رتبه خیلی خوبی دارند اما تصور می کنم ژاپن حریفی سرسخت تر باشد. آنها بازیکنان زیادی در بوندسلیگا دارند. علاوه بر آن کیسوکه هوندا و شینجی کاگاوا را هم در ترکیب دارند که بازیکنان بسیار خوبی هستند. باید در این دیدارها هم عملکرد خوبی داشته باشیم تا بتوانیم به عملکردی عالی در برزیل امیدوار باشیم. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات