فریبا:

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: گلزنی در لحظات ابتدایی بازی می تواند راه برتری ایران مقابل تایلند را هموار کند.

به گزارش افکارنیوز، بهتاش فریبا در مورد دیدار ایران و تایلند اظهار داشت: بازی آسانی برای تیم ایران نمی توان متصور بود و تایلند از تمامی ابزارهای میزبانی برای موفقیت در این دیدار استفاده خواهد کرد.

وی افزود: از تایلند خبر رسیده که هتل تیم ملی مناسب نبوده و حتی اعضای تیم ایران به دنبال تغییر محل اسکان خود هستند. اتفاقاتی از این دست و مسائل جانبی از جمله آب و هوای تایلند می تواند تاثیرگذار باشد، البته خوشبختانه از نظر شرایط فصلی تیم ایران در زمان مناسبی به تایلند رفته و مشکل هوای شرجی را ندارد.

این پیشکسوت فوتبال ایران یادآور شد: فوتبال تایلند در سال های اخیر پیشرفت زیادی داشته و ما نمی توانیم پیش از دیدار با این تیم با خیال راحت ۳ امتیاز را در جیب مان بدانیم. بازیکنان این تیم در کار گروهی خوب شده و با افزایش سرعت تیمی در ضدحملات خطرناک هستند.

فریبا تصریح کرد: تیم ایران باید در خط دفاع و هافبک تمرکز لازم را داشته باشد، چراکه اساس فوتبال تایلندی ها متکی به سرعت است. استفاده از موقعیت های ابتدای بازی هم اهمیت زیادی دارد. تجربه نشان داده که ایران در ابتدای بازی با تیم هایی چون تایلند فرصت های خوبی را به دست می آورد که نباید به راحتی از دست بروند.

وی ادامه داد: اگر یکی از این فرصت ها تبدیل به گل شود تایلند برای جبران گل خورده حمله خواهد کرد و در ضدحملات فرصت خوبی فراهم می شود تا ایران بتواند موقعیت های بیشتری را به دست بیاورد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات