قرارداد برگزاری دیدار ستارگان میلان و پرسپولیس با حضور بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس در ساختمان جدید باشگاه میلان امضا شد.

به گزارش افکارنیوز، در پی سفر محمد رویانیان به ایتالیا و برگزاری نشست با گالیانی قائم مقام باشگاه آث میلان به منظور برقراری روابط دوجانبه بین دو باشگاه پرطرفدار آث میلان و پرسپولیس و همچنین نشست هایی که در ایتالیا و ایران بین رویانیان، فرانکو بارسی و مدیران شرکت میران برگزار شد موضوع برگزاری دیدار ستارگان تاریخ میلان و پرسپولیس در دستور کار قرار گرفت و در همین راستا طی یک ماه گذشته مکاتباتی بین مدیرعامل باشگاه و تیم ستارگان میلان برای برگزاری این بازی خیریه انجام شد.

میلانی ها ابتدا تاریخ پیشنهادی خود برای سفر به تهران را به باشگاه پرسپولیس اعلام داشته بودند که با توجه به مقارن بودن سفر آنها با ایام تاسوعا و عاشورای حسینی برگزاری تاریخ این بازی تغییر کرد و طرفین برای انجام این بازی در هفتم آذرماه سال جاری با یکدیگر به توافق رسیدند و بر اساس مذاکرات و مکاتباتی که طی دو هفته گذشته انجام شده بود پیش نویس قرارداد نیز تنظیم شد و توافقات لازم برای عقد قرارداد از نظر مالی، نفرات اعزامی و سایر جوانب حاصل شد و مقرر شد نمایندگان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس طی سفری به ایتالیا توافقات را نهایی و رسمی کنند.

بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه به اتفاق امیرعلی حسینی مدیر روابط بین الملل پرسپولیس چهارشنبه شب با پرواز تهران - دوحه به قطر رفته و از آنجا عازم پاریس و سپس میلان شدند. قائم مقام باشگاه پرسپولیس ظهر امروز در هتل محل اقامت خود نشست مفصلی با دکتر قاضی نماینده مشترک دو باشگاه پرسپولیس و میلان و کارلو باروسی مدیر شرکت میران (هماهنگ کننده بازی) داشتند. شرکت میران که پس از سفر رویانیان به ایتالیا تاسیس شده و نام این شرکت در بر گیرنده نام میلان و ایران است قرارداد تنظیم شده را پذیرفت و ساعت ۱۶ عصر امروز نشستی در ساختمان جدید باشگاه میلان برگزار شد. در این جلسه ۹۰ دقیقه ای بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس و حسینی با مائورو تاولا مدیر ارتباطات و بین الملل باشگاه آث میلان و همچنین دانیل ماسارو ستاره اسبق این تیم مطرح ایتالیایی جلسه ای داشته و درباره برگزاری بازی با یکدیگر به تبادل نظر پرداختند. در نهایت قراردادی بین باشگاه آث میلان، شرکت میران و باشگاه پرسپولیس به امضا رسید. باشگاه پرسپولیس همچنین قرارداد جداگانه ای با شرکت میران امضا خواهد کرد.

در این نشست تاولا مدیر امور بین الملل باشگاه آث میلان نسبت به برگزاری هرچه بهتر این بازی تاکید کرده و خواستار هماهنگی های هرچه بیشتر بین دو باشگاه شد. دانیل ماسارو بازیکن اسبق آث میلان که همچنان با این باشگاه در بخش های مختلف همکاری دارد نیز ابراز امیدواری کرد این بازی خیریه و به یادماندنی با شکوه هرچه تمام تر برگزار شده و حضور پررنگ هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی می تواند بر جذابیت های این بازی بیفزاید. منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس همچنین امشب به مذاکرات خود ادامه خواهد داد تا بر سر زمان پرداخت ۷۰ درصد قرارداد با تیم ستارگان میلان به توافق برسد.

تیم ستارگان میلان متشکل از ۱۸ بازیکن سابق این تیم و ۷ همراه روز چهارشنبه ششم آذرماه به تهران سفر خواهد کرد و جمعه نهم آذرماه ایران را ترک می کند. تیم ستارگان میلان با ارسال نامه ای به باشگاه پرسپولیس نام ۱۸ بازیکن اعزامی خود را معرفی کرده که در بین آنها اسامی بازیکنان مشهور و مطرحی به چشم می خورد. تمامی بازیکنان معرفی شده از سوی آث میلان نفراتی هستند که سابق حضور چندین ساله در این تیم پرافتخار ایتالیایی را داشته اند. پائولو مالدینی، فرانکو بارسی، دانیل ماسارو، سباستیانو روسی و… از جمله نفراتی هستند که تیم ستارگان میلان را در سفر به تهران همراهی خواهند کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات