مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: روز سه شنبه بازی سختی مقابل لبنان داریم ولی تمام تلاش مان را برای کسب پیروزی و گرفتن سه امتیاز این دیدار به کار می بریم تا با دست پر به تهران بازگردیم.

به گزارش افکارنیوز ، رضا قوچان نژاد در خصوص پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر تایلند اظهار داشت: خوشبختانه بازی خیلی خوب بود. در نیمه اول با فشار زیادی که به تیم حریف آوردیم توانستیم دو گل به ثمر برسانیم ولی در نیمه دوم ریتم بازی کندتر شد و بیشتر سعی در کنترل بازی داشتیم. با این برد صعود به مرحله بعدی راحت تر شد.

وی درباره بازی با لبنان خاطرنشان کرد: روز سه شنبه بازی سختی مقابل لبنان داریم. لبنان تیم خوبی است. در بازی رفت من اجازه حضور در بازی را نداشتم، اما فیلم این مسابقه را دیدم. تمام تلاش مان را برای کسب پیروزی و گرفتن سه امتیاز این دیدار به کار می بریم تا با دست پر به تهران بازگردیم.

بازیکن تیم ملی در ادامه درباره نامساعد بودن زمین چمن ورزشگاه لبنان هم گفت: شرایط برای هر دو تیم یکسان است ولی بازیکنان ما بیشتر در زمین چمن مناسب تمرین کرده اند.

قوچان نژاد در پایان گفت: بودن بازیکنان و انجام بازی های تدارکاتی و اردوهای مناسب ما را به شرایط ایده آل نزدیک تر می کند.

تیم ملی فوتبال ایران روز سه شنبه این هفته در پنجمین مسابقه خود در رقابت های مقدماتی جام ملت های آسیا در لبنان به مصاف تیم ملی فوتبال این کشور می رود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات