سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه تیمش باید باخت قبلی مقابل لبنان در بیروت را جبران کند، گفت: امیدوارم برای بازی با لبنان مشکل چمن ورزشگاه را که دچار بیماری شده بود برطرف کرده باشند، چراکه چمن بد و نامناسب در روند بازی تاثیر بسزایی دارد.

به گزارش افکارنیوز ، کارلوس کی روش با اشاره به حضور تیم ملی در لبنان و میزبانی لبنانی ها اظهار داشت: مهمان نوازی فدراسیون فوتبال لبنان و افرادی که از جانب این فدراسیون در کنار ما هستند بسیار خوب بوده است. در بازی قبل که به لبنان آمده بودیم چمن ورزشگاه نامناسب بود که فدراسیون لبنان اعلام کرد این چمن دچار بیماری شده است. امیدوارم در این بازی این مشکل را برطرف کرده باشند، چرا که چمن بد و نامناسب در روند بازی تاثیر بسزایی دارد.

وی افزود: ما سال آینده در مسابقات جام جهانی حضور خواهیم داشت و در این مسابقات چمن های بسیار مناسبی وجود دارد، پس باید در چمن هایی تمرین کنیم که وضعیت خوبی داشته باشند زیرا در زمین های باکیفیت سرعت انتقال توپ و پاسکاری بازیکنان بسیار متفاوت خواهد بود.

سرمربی تیم ملی ایران در خصوص بازی روز سه شنبه مقابل لبنان تصریح کرد: یکی از دغدغه های اصلی ما مدت طولانی سفر از بانکوک به بیروت است، چرا که زمان کمی برای تمرین و ریکاوری بازیکنان وجود دارد و باید امروز و فردا خودمان را به شرایط مناسب برسانیم. اکثر بازیکنان از ایران و همچنین لژیونرها با پروازهای طولانی خود را به بانکوک رسانده بودند و نیازمند شرایط مناسب هستند.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، کی روش در خصوص بازی رفت تیم ملی ایران با لبنان از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و باخت به این تیم گفت: این باخت یک اتفاق بد بود. همه باید بدانند تیم ملی در آن بازی در شرایط ایده آل نبود. آن روز، روز بد بازیکنان بود و ما باید این باخت را جبران کنیم.

سرمربی تیم ملی ایران در پایان تاکید کرد: در حال حاضر ۱۰ امتیاز از این مسابقات داریم و این ۱۰ امتیاز صعود به جام ملت ها را تضمین می کند. البته در فوتبال هیچ چیز تضمین شده ای وجود ندارد. در بازی مقابل تایلند بازیکنان به خوبی تمرین کردند و توانستیم آن برد را به دست بیاوریم. هرچند شرایط ما سخت بود و سفری طولانی داشتیم و میزان رطوبت بانکوک بسیار بالا بود ولی با این حال توانستیم نتیجه خوبی بگیریم و به طلسم عدم برد در سال های اخیر در بانکوک پایان بدهیم.

تیم ملی فوتبال ایران روز سه شنبه این هفته در پنجمین مسابقه خود در رقابت های مقدماتی جام ملت های آسیا در لبنان به مصاف تیم ملی فوتبال این کشور می رود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات