رویانیان:

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به رفع اتهام از قهرمانی گفت: برای سران فوتبال که می خواهند بر سر تخلف ها سرپوش بگذارند، متأسفم.

به گزارش افکارنیوز ، محمد رویانیان در گفت وگویی ابتدا در خصوص وضعت رضا نوروزی و پیوستنش به پرسپولیس گفت: من طبق خواسته کادر فنی بازیکنانم را جذب می کنم. سرمربی تیم نوروزی را از من خواست و من هم با وی مذاکره کردم تا دیروز همه چیز خوب بود اما نمی دانم امروز چه اتفاقی افتاد اما ما به صورت جدی نوروزی را می خواهیم.

وی در پاسخ سؤالی که حتماً شنیده اید سیدصالحی از این موضوع ناراحت است، تأکید کرد: من در مسائل فنی دخالت نمی کنم. سرمربی تیم رضا نوروزی را از من خواست و من هم طبق وظیفه ام با او گفت وگو کردم البته سیدصالحی نیز بازیکن خوب ما است.

مدیرعامل قرمزپوشان درباره پرداختی به دایی و ناراحتی برخی بازیکنان نیز خاطرنشان کرد: ما از اول فصل پرداختی به دایی نداشتیم و حتی او درباره ۳۰۰ میلیون طلبش نیز با ما حرف نزده بود الان هم مبلغی به او داده ایم می شود بگویم کدام بازیکن ناراحت است. هیچ بازیکنی ناراحت نیست چون من این موضوع را قبول ندارم دایی حقش را گرفته و حتی در حساب و کتاب ما تازه یکی دو بازیکن نیز از قبل ۷۰۰ میلیون به ما بدهکارند.

مدیرعامل پرسپولیس درباره مصاحبه ها و اخباری مبنی بر رفع اتهام از قهرمانی نیز گفت: من برای سران این فوتبال متأسفم که هر روز در این باره مصاحبه می کنند و از قانون شکن حمایت می کنند. این موضوع یعنی آقایان چیزی که می دانید درباره اش حرف نزنید. قانون فیفا می گوید هرچه را می بینید اطلاع دهید و ما هم این کار را انجام دادیم همه مدارک هم موجود است که تخلف شده حالا برخی ها می خواهند این موضوع را بپوشانند و کتمان کنند من از آن بی خبرم.

رویانیان در پایان درباره اظهارات آیت اللهی مبنی براینکه نیم فصل دوم احتمالاً به قهرمانی قضاوت خواهد داد و مدرکی برای اثبات حرف ها بر ضد او وجود ندارد، تأکید کرد: آقای آیت اللهی چشم بصیرت ندارد در غیر این صورت همه چیز را می دید سؤال من اینجاست مگر ایشان مشکلات هیئت فوتبال شیراز را که فردوسی پور تمام آن را به تصویر کشید، دید تا این را ببیند. مطمئن باشید اگر آن را می دید این تخلافات را هم می دید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات