نشست هماهنگی بازی پرسپولیس مقابل میلان ایتالیا برگزار شد. در این جلسه بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس، حمید استیلی مدیر آکادمی و مدیرعامل شرکت پیشکسوتان، علی کاظمی دبیر کل سازمان لیگ، غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات و حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ حضور داشتند.

به گزارش افکارنیوز ، نشست هماهنگی بازی پرسپولیس مقابل میلان ایتالیا برگزار شد. در این جلسه بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس، حمید استیلی مدیر آکادمی و مدیرعامل شرکت پیشکسوتان، علی کاظمی دبیر کل سازمان لیگ، غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات و حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ حضور داشتند.

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در این جلسه گفت: نگاه ما به دیدار تیم های پیشکسوتان پرسپولیس و آث میلان نگاه ملی است و سازمان لیگ تمام تلاش خود را برای برگزاری منظم این بازی انجام خواهد داد.

وی افزود: شعار این بازی «فوتبال برای صلح و دوستی» انتخاب شد.

مهدی تاج با قدردانی از محمد رویانیان مدیرعامل، بهروز منتقمی قائم مقام و حمید استیلی مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس بدلیل تدارک مقدمات این دیدار افزود: حضور ستارگان فوتبال ایتالیا در ایران کار بزرگی است که می تواند به رشد و توسعه فوتبال در همه سطوح کمک کند.

وی بیان کرد: این بازی می تواند مقدمه ای باشد برای همکاری های بیشتر ۲ کشور در زمینه فوتبال پایه و همکاری با آکادمی باشگاه آث میلان، ارزیابی ما از این رویداد بسیار مثبت است.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در مورد نحوه برگزاری این دیدار گفت: این بازی نیز طبق مقررات بازی های رایج لیگ برگزار می شود و سازمان لیگ در این مورد تمهیدات لازم را انجام خواهد داد. همچنین برنامه کنفرانس خبری پیش و قبل از بازی نیز برای این دیدار در نظر گرفته شده است.

تاج اظهارکرد: قیمت بلیط این بازی نیز مانند رقابت های لیگ برتر است و تغییری نخواهد کرد.

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد حضور بانوان در این دیدار گفت: در این رابطه باشگاه پرسپولیس درخواستی را ارائه داده است اما تصمیم گیری در این مورد باید در جلسه شورای تامین انجام شود.

دیدار پیشکسوتان پرسپولیس و آث میلان پنجشنبه ۷ آذر در ورزشگاه آزادی برگزار می شود
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات