نشست برگزاری دیدار ستارگان میلان و پرسپولیس در دفتر مهدی تاج

نشست هماهنگی دیدار ستارگان پرسپولیس و میلان در سازمان لیگ با حضور مدیران باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

به گزارش افکارنیوز ، مسئولان باشگاه پرسپولیس برای انجام هماهنگی برگزاری دیدار با میلان و مشارکت مسئولان فدراسیون فوتبال در برگزاری این بازی به سازمان لیگ رفتند و در جلسه ای با مسئولان این سازمان درباره برگزاری این مسابقه بحث و تبادل نظر کردند.

در این نشست که مهدی تاج، علی کاظمی، بهروان و حجت اله بهمنی از طرف سازمان لیگ و بهروز منتقمی، حمید استیلی و حسین قدوسی از سوی باشگاه پرسپولیس حضور داشتند، مقرر شد که تمام ارکان سازمان لیگ برای برگزاری این دیدار با پرسپولیس مشارکت کنند.

مهدی تاج رییس سازمان لیگ درباره این دیدار گفت: نگاه ما به این بازی ملی و بین الملی است چون قطعا بازتاب رسانه ای گسترده ای در دنیا خواهد داشت و پای آبروی ایران در میان است. تمام تلاش ما این است که یک بازی در شأن نام ایران انجام شود چرا که آبروی کشورمان در میان است. باید همه سنگ تمام بگذارند و همه تلاش خود را برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقه به کار بگیرند.

وی در این نشست از بهروان خواست همانند یک مدیر میدانی و مانند بازی های ملی حضور فعالی داشته باشد. شعار این بازی هم «فوتبال برای صلح و دوستی» انتخاب شد.

تاج با قدردانی از محمد رویانیان مدیرعامل، بهروز منتقمی قائم مقام و حمید استیلی مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس به دلیل تدارک مقدمات این دیدار افزود: حضور ستارگان فوتبال ایتالیا در ایران کار بزرگی است که می تواند به رشد و توسعه فوتبال در همه سطوح کمک کند. این بازی می تواند مقدمه ای باشد برای همکاری های بیشتر دو کشور در زمینه فوتبال پایه و همکاری با آکادمی باشگاه آث میلان، ارزیابی ما از این رویداد بسیار مثبت است.

وی در مورد نحوه برگزاری این دیدار گفت: این بازی نیز طبق مقررات بازی های رایج لیگ برگزار می شود و سازمان لیگ در این مورد تمهیدات لازم را انجام خواهد داد. قیمت بلیت این بازی نیز مانند رقابت های لیگ برتر است و تغییری نخواهد کرد. همچنین برنامه کنفرانس خبری پیش و قبل از بازی نیز برای این دیدار در نظر گرفته شده است.

علی کاظمی دبیر سازمان لیگ نیز تاکید کرد که باید هماهنگی های لازم صورت گیرد و اینگونه نباشد که خارج از سازمان لیگ تصمیماتی گرفته شود.

غلامرضا بهروان در ادامه نشست هماهنگی از پرسپولیسی ها خواست که عکس و مشخصات بازیکنان دو تیم را در اختیار سازمان لیگ قرار دهند تا با صدور آی دی کارت از حضور افراد متفرقه جلوگیری به عمل بیاورند. مقرر شد که باشگاه پرسپولیس با مذاکره با مسوولان باشگاه میلان، عکس و مشخصات بازیکنان این تیم را دریافت و به سازمان لیگ ارسال کند. همچنین مدیران روابط عمومی باشگاه پرسپولیس و سازمان لیگ درباره صدور یا عدم صدور آی دی کارت برای خبرنگاران بحث و تبادل نظر کردند.

حمید استیلی در این جلسه از مسوولان سازمان لیگ خواست تا شرایطی فراهم کنند که خانواده ها بتوانند برای تماشای دیدار پرسپولیس و میلان به ورزشگاه آزادی بیایند. مسوولان سازمان لیگ هم گفتند که این درخواست را بررسی می کنند و باید مسئله را با مسئولان شورای تامین در میان بگذارند.

بهروز منتقمی هم در مورد مسائل مختلف با تاج و کاظمی صحبت کرد.

در این جلسه مقرر شد مسوولان باشگاه پرسپولیس مسوولیت چاپ بلیت های بازی را برعهده گرفته و سازمان لیگ فروش بلیت و انتخاب ناظر را برعهده بگیرد.

**داوران بین المللی بازنشسته بازی پرسپولیس - میلان را سوت می زنند


باشگاه پرسپولیس در نظر دارد از یک داور وسط و دو کمک داور بین المللی که بازنشسته شده اند برای قضاوت این دیدار استفاده شود. مقرر شد این باشگاه درخواست خود را به سازمان لیگ ارسال کند تا در این باره تصمیم گیری شود.
محمد رویانیان به دلیل برگزاری دیدار ستارگان پرسپولیس و میلان در تاریخ ۷ آذرماه از مهدی تاج رئیس سازمان لیگ درخواست کرد که داور بازنشسته بین المللی قضاوت این دیدار را به عهده بگیرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات