از کمک به قطر برای برگزاری جام جهانی دریغ نمی کنیم

رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد که وزارت امور خارجه مجوز بازی ایران و آمریکا را صادر کرده است.

به گزارش افکارنیوز ، علی کفاشیان در مورد اینکه گفته شده تیم فوتبال جوانان ایران برای بازی با آمریکا در اردوی ایتالیا نیاز به مجوز وزارت امور خارجه دارد، اظهار داشت: این مجوز از سوی وزارت امورخارجه صادر شده اما بازی جوانان ایران و آمریکا هنوز قعطی نشده و تکلیف این دیدار در ایتالیا مشخص می شود.

وی در مورد احتمال دیدار ایران و آمریکا در رده بزرگسالان هم تصریح کرد: قطعی شدن این بازی بعد از قرعه کشی جام جهانی مشخص می شود. به هر صورت ما به تورنمنت ۴ جانبه این کشور دعوت شدیم و شرایط آن در ادامه مشخص خواهد شد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اظهارات متناقض بلاتر درباره کمک ایران به قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ یادآور شد: در دیدار با بلاتر آمادگی خود را برای کمک به این کشور همسایه اعلام کردیم، ضمن آنکه رئیس فیفا هم در این مورد صحبت کرد. البته بحث برگزاری بازی جام جهانی در ایران نبود اما اگر بتوانیم کمکی انجام دهیم، دریغ نخواهیم کرد.

کفاشیان در واکنش به اعتراض ها در مورد احتمال تبرئه قهرمانی به تسنیم گفت: این یک موضوع تخصصی است و از تمامی جوانب بررسی می شود. در این باره باید منتظر اعلام نظر هیئت رسیدگی به تخلفات و در نهایت کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال باشیم.

وی در مورد اعتراض برخی تیم ها به کسر امتیاز تاکید کرد: این قانون براساس آیین نامه انضباطی بوده و در این فصل اجرا شده است.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه با تصویب آیین نامه انضباطی جدید در نیم فصل دوم این قانون تغییر می کند، پاسخ داد: این قانون تا پایان فصل اجرا خواهد شد، چراکه قانون باید برای تمامی تیم ها یکسان باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات