مدیرفنی تیم فوتبال جوانان کشورمان گفت: باید کسی باشد که مسائل ریز و طریف را به بازیکنان بگوید و احساس می کنم می توانم این کار را انجام دهم.

به گزارش افکارنیوز ، مهدی مهدوی کیا از سوی فدراسیون فوتبال به عنوان مدیرفنی تیم جوانان انتخاب شد تا پس از مدتی حضور در کنار نوجوانان، رسما به کار در تیم های پایه مشغول شود؛ موضوعی که خودش از ابتدا در پی آن بود و می خواست کار مربیگری اش را از تیم های پایه ای آغاز کند.

مهدوی کیا درباره این موضوع، بازی پرسپولیس و میلان و… به سوالات تسنیم پاسخ داد.

چطور شد سمت مدیرفنی تیم جوانان را قبول کردید؟

در جلسه ای که با حضور آقایان دوستی، میرآخوری و معینی داشتیم آنها از من خواستند به عنوان مدیر فنی جوانان با این تیم همکاری کنم و من هم از آنجا که دوست داشتم به فوتبال کشورم خدمت کنم این پیشنهاد را پذیرفتم. از سوی دیگر سال ها با آقایان دوستی و میرآخوری در تیم بانک ملی کار کرده ام و خیلی دوست داشتم در کنار آنها باشم و به تیم ملی هم خدمت کنم.

اما قبلا برای قبول این پست با تردیدهایی مواجه بودید؟

چند سال است که در رده تیم ملی جوانان موفقیتی نداشتیم و اگر بخواهیم به جام جهانی برویم کار سختی پیش رو داریم به همین دلیل برای موفقیت به برنامه ریزی دقیق، امکانات و بعضی از مسایل دیگر احتیاج داریم. با صحبت های انجام شده تردیدم به طور کامل از بین رفت.

در تجربه جدید مدیرفنی می توانید به تیم ملی کمک کنید؟

به هرحال من تمام رده ها را گذرانده ام و فکر می کنم حتما باید کسی باشد که تمام مسائل ریز و طریف را به بازیکنان بگوید و احساس می کنم می توانم این کار را انجام دهم. از مرحله حرف تا عمل کارهای زیادی وجود دارد که سعی می کنم آنها را به بازیکنان تیم جوانان یاد دهم. دوست دارم تجربیاتم را به بازیکنان تیم جوانان انتقال دهم.

دوست دارید در دیدار با میلان برای پرسپولیس بازی کنید؟

اگر باشگاه پرسپولیس تصمیم بگیرد من باشم حتما با کمال میل در این دیدار برای تیم محبوبم بازی خواهم کرد.

فکر می کنید بازی با میلان راه خوبی برای تجلیل از پیشکسوتان پرسپولیس باشد؟

حتما بازی با بازیکنان بزرگ و تیم بزرگی مانند میلان در شأن بازیکنان پرسپولیس است، دیداری که حتما با برنامه ریزی انجام شده استقبال خوبی از بازیکنان بزرگ پرسپولیس انجام خواهد شد.

رضا شاهرودی گفته مالدینی را به شما می سپارد که جناح چپ میلان را اتوبان و این بازیکن را خراب کنید؟

من برای مالدینی اصلا کری نمی خوانم چون او را بازیکن بسیار بزرگی می دانم. بازی با میلان بزرگ و باشکوه است و امیدوارم همه از این بازی زیبا لذت ببرند. در چنین مسابقات نمادینی به دلیل شرایط سنی و سایر مسایل که مطرح است برد و باخت مهم نیست به همین دلیل فکر می کنم نباید در چنین دیدارهایی کری خواند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات