در جلسه هیئت مدیره درباره استعفای گل محمدی صحبت نشد

مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: گل محمدی باید استعفایش را پس بگیرد و ما منتظر این اتفاق هستیم.

به گزارش افکارنیوز ، منصور قنبرزاده در خصوص وضعیت یحیی گل محمدی و استعفای او از سرمربیگری نفت تهران عنوان کرد: آقای گل محمدی دیروز استعفا کرد و فرصت چندانی برای تصمیم گیری نداشتیم اما صبح امروز جلسه ای داشتیم و در این خصوص صحبت کردیم.

وی افزود: در حال حاضر با استعفای گل محمدی موافقت یا مخالفت نشده و ما منتظریم ببینیم او به تمرینات بازمی گردد یا نه. در جلسه ای هم که صبح امروز با اعضای هیئت مدیره داشتیم، در خصوص مخالفت یا موافقت با استعفای گل محمدی صحبت نشد.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران با بیان اینکه منتظر بازگشت گل محمدی هستیم، گفت: گل محمدی باید استعفایش را پس بگیرد و ما منتظر این اتفاق هستیم. اعضای هیئت مدیره ۹۰ درصد با تفکرات گل محمدی موافق اند و تنها ۱۰ درصد تفکرات او را قبول نداریم. معتقدیم سرمربی تیم در گرفتن بازیکن، ارنج تیم و مسائل فنی اختیار تام دارد اما در بحث نوروزی مسئله فرق داشت.

قنبرزاده ادامه داد: اعضای هیئت مدیره و خود من روی ماندن نوروزی تاکید داریم و نمی خواهیم او از تیم جدا شود، اما گل محمدی اصرار داشت او را با یکی از بازیکنان پرسپولیس معاوضه کنیم و این موضوع با توجه به کیفیت نوروزی برای ما قابل پذیرش نبود.

وی در خصوص اینکه گفته می شود گل محمدی به دلیل روابط حسنه با دایی با او توافق کرده بود که نیم فصل دوم نوروزی را به پرسپولیس بدهد، خاطرنشان کرد: من این موضوع را نمی دانم و نمی خواهم گناه کسی را بشویم. این بحث ها شایعه است و من نمی توانم درباره شایعه اظهار نظر کنم. به این بحث ورود نمی کنم و شنیده و شایعه برایم قابل قبول نیست.

مدیرعامل باشگاه نفت در پاسخ به این سوال که اگر گل محمدی برود گزینه سرمربیگری نفت کیست، اظهار داشت: مطمئنا گزینه ها با هیئت مدیره ارزیابی خواهد شد و تصمیم احساسی نمی گیریم.

قنبرزاده درباره اینکه گفته می شود حمید استیلی، افشین پیروانی و مهدی تارتار گزینه های نفت هستند، گفت: این گمانه زنی و صحت ندارد. معمولا گمانه زنی ها به واقعیت نمی رسد، همانطور که همه گفتند نوروزی به پرسپولیس می رود اما با تصمیم ما در نفت ماندنی شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات