بحران در صبا با حضور مرفاوی

با حضور مرفاوی برخی از بازیکنان سابق صبا که با او دچار مشکل شده بودند، در آستانه جدایی قرار گرفته اند که مهم ترین و سرشناسترین آن ها رضا عنایتی مهاجم کهنه کار صبا است.

گروه ورزشی - تغییرات ناگهانی روی نیمکت صبا در نیم فصل و برکناری محمد مایلی کهن و حضور صمد مرفاوی مربی پیشین این باشگاه سبب شده تا اتفاقات جدیدی در این تیم رخ بدهد و یک بحران خودساخته در این باشگاه قمی بودجود بیاید.

به گزارش افکارنیوز ؛
در نخستین گام لیست ورودی ها و خروجی های باشگاه با تغییرات اساسی مواجه شده است. مسئولان باشگاه صبا پیش از این لیست خروجی و بازیکنان جدید خود را براساس سلیقه محمد مایلی کهن تنظیم کرده بودند اما حالا با انتخاب مرفاوی تغییرات جدید و فراوانی در این لیست بوجود آمده است و با حضور مرفاوی برخی از بازیکنان سابق صبا که با او دچار مشکل شده بودند، در آستانه جدایی قرار گرفته اند که مهم ترین و سرشناسترین آن ها رضا عنایتی مهاجم کهنه کار صبا است. عنایتی که در این فصل درخشش خوبی در صبا داشته و در جدول گلزنان در صدر جدول ایستاده و با حضور مرفاوی احتمالا از صبا جدا خواهد شد.

این دو نفر زمان حضور صمد در استقلال در لیگ هشتم حسابی با هم دچار مشکل شدند و بعید است رغبت چندانی برای همکاری دوباره داشته باشند. محسن بیات مدافع راست قدیمی و کهنه کار صبا نیز یکی از بازیکنانی است که در دوره مرفاوی از تیم اخراج شده بود و با آمدن این مربی، قطعا از صبا جدا خواهد شد. نکته جالب اینکه هر دوی این بازیکنان، مورد توجه استقلال هستند و با حضور مرفاوی مسیر حضور آن ها در استقلال هموار شده است. اگر این دو انتقال نهایی شود در حقیقت می توان گفت که مرفاوی با حضورش در صبا کمک شایانی به تیم سابقش استقلال خواهد کرد!

از سوی دیگر جدایی ستاره های قدیمی صبا تنها مشکل مدیران این باشگاه نیست. ظاهرا در آستانه آغاز نیم فصل دوم لیگ، بازیکنان این تیم در واکنش به عدم پرداخت مطالباتشان تصمیم به اعتصاب گرفته اند. مدیران صبا برای نیم فصل اردویی را در جزیره کیش برای بازیکنان در نظر گرفتند که بازیکنان این تیم به دلیل نگرفتن مطالباتشان حاضر نیستند با تیم به اردو بروند!

جالب اینکه این اردو با نظر مثبت مایلی کهن و تایید او در دستور کار قرار گرفته و مدیران باشگاه قمی پس از برکناری مایلی کهن و آوردن مرفاوی هنوز اعلام نکرده اند که این اردو همچنان برقرار هست یا خیر. به نظر می رسد که این سکون خبری در واکنش به اعتصاب بازیکنان باشد. این در حالیست که اگر مرفاوی هم با نظر مدیران برای برگزاری این اردو موافق باشد، باید منتظر اولین اعتصاب در زمان مربیگری اش در صبا باشد!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات