منتظری، مدافع تیم استقلال در ابتدای فصل قول کمک یک، نیم فصل را به آبی ها داد و در حال حاضر خواستار جدایی از این تیم است.

به گزارش افکارنیوز ، پژمان منتظری وضعیت خوبی در خط دفاعی تیم استقلال دارد و آبی ها از وی به عنوان اصلی ترین گزینه خط دفاعی خود نام می برند، اما این مدافع، با علی فتح الله زاده در خصوص وضعیت خود گفتگو کرده است و اعلام داشت که مسئولان تیم چینی که وی قرار است به جمع آنها ملحق شود منتظر پاسخ استقلال هستند و آبی ها قرار بود برای نیم فصل دوم منتظری را به این کشور بفرستند. اما این اتفاق رخ نداده است.

شایان ذکر است، استقلال در خط دفاعی شرایط ایده آلی ندارد و امیر قلعه نوعی بطور جدی با جدایی منتظری مخالف است زیرا در صورتی که وی راهی کشور چین شود و استقلال را ترک کند، این تیم در خط دفاعی دچار مشکلات بسیار زیادی می شود.

شایان ذکر است، منتظری در تماس با سرمربی استقلال خواستار مشخص شدن وضعیت خود شده است، اما قلعه نوعی اعلام کرده برای جدایی منتظری، آبی ها باید مدافع مورد نطر وی در تراکتورسازی را جذب کنند تا این مدافع بتواند به چین سفر کند، زیرا در غیر این صورت این مدافع باید در استقلال بماند و اجازه جدایی ندارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات