مدافع پرسپولیس:

مدافع بلند قامت پرسپولیس گفت: «مربیگری سلیقه ای است و آقای کی روش می تواند بر اساس تاکتیک و خواستنش تیمش را انتخاب کند. »

به گزارش افکارنیوز ، با آنکه می گفتند محسن بنگر یکی از ملی پوشان کارلوس کی روش در آینده است اما در لیست جدید نیز اثری از نام این بازیکن مشاهده نمی شود. وی در این فصل زوج خوبی را در کنار سیدجلال حسینی تشکیل داده و به گواه اکثر کارشناسان حقش است که به تیم ملی نیز دعوت شود. بنگر در بازی پرسپولیس - استقلال خوزستان نیز جایزه بازیکن اخلاق را از آن خود کرد تا همین قضیه نیز حرف و حدیث های فراوانی را در پی داشته باشد.

* بالاخره بعد از چند روز تعطیلی تمرینات را آغاز کردید؟

- تعطیلی آن چنانی که نبود. اما دو روزی است تمرینات خودمان را صبح و بعدازظهر آغاز کردیم. در حال تمرین هستیم و شرایط هم بسیار خوب است. انشاا… که مقام اولی این فصل را از آن خود کنیم.

* در بازی با استقلال خوزستان سه امتیاز مهم را از دست دادید؟

- بله، متاسفانه در آخرین بازی نیم فصل اول نتوانستیم ببریم تا شیرینی صدرنشینی را بیشتر مزه کنیم. خیلی تلاش کردیم بتوانیم هر سه امتیاز را بگیریم اما قسمت نبود و شرمنده هواداران عزیز پرسپولیس شدیم. انشاا… از بازی های آینده بتوانیم امتیازها را جمع آوری کنیم. دیگر نباید امتیازی از دست بدهیم.

* تو هم مدام در خط حمله قصد داشتی در گلزنی تیم کمک کنی؟

- ما خیلی حمله کردیم و موقعیت های فراوانی روی دروازه حریف ساختیم اما خب نشد. خواست خدا این بود که نبریم و به همین یک امتیاز قناعت کنیم. البته بی دقتی خودمان هم در این قضیه خیلی دخیل بود.

* البته آنها هم چند لایه دفاع می کردند؟

- همانطور که خودتان هم دیدید اکثر تیم ها مقابل پرسپولیس دفاعی بازی می کنند. این هم یک تاکتیک است و نمی توان از حریفان ایرادی گرفت. الان هم فکر کردن به این بازی اهمیتی ندارد. ما دو امتیاز مهم را بی خودی از دست دادیم. باید چنین بازی هایی ما را با تجربه کند و بدانیم چکار کنیم.

* فعلا که صدرنشینی را از دست ندادید، مگر اینکه استقلال بتواند دو گل به ملوان بزند؟

- این صدرنشینی برای ما اصلا مهم نیست. ما باید در پایان فصل قهرمان لیگ شویم. فعلا تا پایان لیگ بازی های فراوانی باقیمانده و ما راه طولانی برای کسب عنوان اولی داریم. همانطور که قبلا هم گفته بودم دوست داریم تیم ها مساوی شوند. اما الان نباید به نتایج تیم های دیگر کاری داشته باشیم و بازی های دیگر برایمان نباید اهمیت داشته باشد. فقط باید تمرکزمان را معطوف دیدارهای پرسپولیس و کسب امتیازات بازی های بعدی کنیم.

* می گفتند یکی از نفرات جدید دعوت شده به اردو تو هستی اما اسمت نبود؟

- نمی دانم چرا نیستم.

* اما یکی از مسئولین باشگاه گفته بود مدارک تو را گرفتند؟

- اصلا از این اتفاقات خبر ندارم. نظر آقای کی روش این بود و او خواست که نباشم. اعتراضی هم نمی کنم.

* گویا در لیست اسامی ۴۰نفره هستی؟

- از این موضوع هم اطلاعی ندارم و نمی دانم جریان چیست.

* یکی از بازیکنانی هستی که علیرغم اینکه خیلی خط خورده ای اما هیچ وقت به کی روش اعتراض نکردی؟

- دقیقا چنین است. چرا باید اعتراض کنم؟ برای اینکه مربیگری سلیقه ای است و آقای کی روش می تواند بر اساس تاکتیک و خواستنش تیمش را انتخاب کند. او الان تیمش را بسته با این تیم هم موفق بوده امیدوارم این موفقیت همچنان ادامه داشته باشد. فقط باید نتیجه بگیریم حال با هر بازیکنی که می خواهد باشد. من هم به عنوان یک هوادار و کسی که عاشق تیم ملی مملکتش است برای دوستانم آرزوی موفقیت کرده و هر جا باشند تشویقشان می کنم.

* حتی کی روش گفته بود تو و سیدجلال حسینی زوج خوبی هستید و می توانید در تیم ملی جواب بدهید؟

- این صحبت ها را الان از زبان شما می شنوم. و اطلاعی از این موضوع ندارم.

* بعد از بازی با استقلال خوزستان به عنوان مرد اخلاق انتخاب شدی، اما یکی از روزنامه ها نوشته تو در جمع بازیکنان گفتی خودم هم ماندم چرا انتخاب شدم؟

- اصلا از این موضوع تعجب نکردم، اینکه در یک بازی من به عنوان مرد اخلاق انتخاب شدم تعجب آور است؟ ! برای خودم هم شنیدن این صحبت ها عجیب است. من اصلا با روزنامه (… ) مصاحبه نمی کنم و نمی دانم بعضی وقت ها این روزنامه از کجا مصاحبه مرا می آورند و کار می کنند.

* پس این خبر را تکذیب می کنی؟

- صددرصد تکذیب می کنم. من فکر می کنم بعضی اشخاص به خاطر اینکه بازیکنان خاص خودشان نتوانستند به چنین عناوینی برسند ناراحت شدند و چنین شایعه عجیبی را برایم ساختند و اگر نه فکر نمی کنم انتخابم این قدر برایشان عجیب باشد و اصلا در بعضی حرف ها مانده ام. مرا می زنند تا بازیکن خودشان را ساپورت کنند.

* محسن مسلمان هم که پرسپولیسی شد؟

- حتما دایی و مسئولین به این نتیجه رسیدند که محسن به درد پرسپولیس و تاکتیک تیم می خورد. مسلمان بازیکن خوب و بزرگی است و قطعا می تواند برای تیم ما مهره موثری باشد. برای محسن آرزوی موفقیت می کنم.

* فکر می کنی با این مهره ها بتوانید عنوان قهرمانی را ازآن خود کنید؟

- فکر کردن ندارد، باید تلاش کنیم تا بتوانیم به این عنوان برسیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات