طرفدار میلان و بارسلونا هستم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعضی می خواهند ما را مایوس کنند اما با قدرت به کارمان ادامه می دهیم.

به گزارش افکارنیوز ، جواد منافی با شاره حواشی موجود اظهار داشت: حرف زدن آسان است و درباره پرسپولیس همیشه حرف زیاد بوده است. اول فصل که آمدیم گفتند تیم جوان شده است و این نفرات که آمده اند، خوب نیستند و در حد قهرمان کردن پرسپولیس نیستند. حالا که صدرنشین شده ایم باز هم حرف وجود دارد. این حرف و حدیث ها در هر شرایطی وجود دارد ولی ما کار خودمان را می کنیم. پرسپولیس رو به جلو و رو به رشد حرکت می کند. حرف هایی که می زنند اگر از ته دل باشد و بتواند کمک کند می شنویم و به کار می بندیم اما اگر مغرضانه باشد، کنار می گذاریم.

او ادامه داد: بعضی می خواهند ما را مایوس کنند اما با قدرت به کارمان ادامه می دهیم. می گویند تیم ها روی ما شناخت پیدا کرده اند. ما هم روی حریفان شناخت بیشتری پیدا کرده ایم. این یک قاعده کلی برای نیم فصل دوم است. نسبت به ابتدای فصل، همه همدیگر را بهتر می شناسیم. در نیم فصل دوم کار برای همه سخت تر خواهد بود ولی ما با تمام این حرف و حدیث ها برای قهرمانی در هر ۲ جام مدعی هستیم و برنامه ریزی می کنیم. می خواهیم هواداران را خوشحال کنیم و به خاطر پرسپولیس می جنگیم تا قهرمانی را به دست بیاوریم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره انجام تمرینات بدون حضور ملی پوشان و تاثیر آن خاطرنشان کرد: در هر صورت ملی پوشان زیادی داریم و باید با بازیکنان حال حاضر تمرینات را پشت سر بگذاریم تا بچه ها از راه برسند. در میان نفرات فعلی کسانی را داریم که تعیین کننده خواهند بود پس روال کار خودمان را حفظ کرده ایم و روز چهارشنبه هم یک بازی دوستانه داریم. باید ببینیم ملی پوشان برای حضور در آن بازی شرایط لازم را خواهند داشت یا خیر.

بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی درباره بازی با ستاره های پرسپولیس و میلان و احتمال حضور خود در آن دیدار تصریح کرد: تا این لحظه صحبتی نکرده ایم. البته با توجه به بازی حساسی که روز بعد از آن در لیگ برتر داریم باید با دایی هماهنگ کنیم ولی در کل اعتقاد دارم بازی خوب و جذابی خواهد شد. یک سری بازیکنان سابق میلان و تیم ملی ایتالیا می آیند. نفراتی که جزو بهترین های دنیا بودند و دیدن شان از نزدیک برای مردم جذاب است.

وی درباره علاقمندی خود نسبت به تیم میلان گفت: همیشه از طرفداران ۲ تیم بارسلونا و میلان بوده ام. آن تیم میلان که گولیت، ریکارد و فان باستن در آن بازی می کردند را خیلی دوست داشتم. میلان الان هم تیمی بزرگ با ستاره های بزرگ است ولی به نظرم آن تیم، تیم طلایی میلان بود.

منافی در پایان با اشاره به این که پرسپولیس در نیم فصل دوم تغییر سیستم نمی دهد، افزود: بعد از یک نیم فصل به هماهنگی خوبی رسیده ایم و تلاش زیادی شد و پیشرفت در بعضی جهات از پیش بینی ها جلوتر بود. با این سیستم خوب نتیجه گرفته ایم و آن را تغییر نمی دهیم اما برنامه های تاکتیکی جدید خواهیم داشت. باید نقاط ضعف را بر طرف کنیم تا به نقطه قوت بدل شود. ما در ساختار دفاعی خوب هستیم ولی کم گل زده ایم. برای تقویت گلزنی برنامه داریم تا گل های بیشتری بزنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات