علی دایی تهدید کرده چنانچه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حکم محرومیتش را اعلام کند او هم از سرمربیگری پرسپولیس استعفاء خواهد داد. تصمیمی که فوتبال ایران را وارد فاز تازه ای از تنش ها خواهد کرد.

به گزارش افکارنیوز ، سرمربی پرسپولیس این روزها یک دغدغه جدید را تجربه می کند. دغدغه ای که به پرونده بازی با سپاهان و محسن قهرمانی مربوط می شود که به نظر می رسد نتیجه و پیامد چندان خوبی برای علی دایی نداشته است!

محکومیت سرمربی پرسپولیس در پرونده مربوط به محسن قهرمانی و محرومیت سه جلسه ای که گفته می شود برای او در نظر گرفته شده و البته به دستور محمد نبی در فدراسیون فوتبال خاک می خورد، کاملا دایی و حتی رویانیان را شوکه کرده است.

سرمربی پرسپولیس که عصبانیت ناشی از این حکم را در مصاحبه های خودش نشان داد، به طور غیر رسمی اعلام کرده در صورت اعلام این حکم و در واکنش به محرومیت احتمالی از سرمربیگری پرسپولیس استعفا خواهد داد.

علی دایی قرار است در نشست با رویانیان این موضوع را مطرح کند و از تصمیمی که گرفته پرده بردارد. هرچند بعید به نظر می رسد سردار رویانیان اجازه اجرایی شدن این تصمیم را به دایی بدهد اما به نظر می رسد روزهای سخت و پرالتهابی پیش روی پرسپولیس باشد و در صورت اعلام رسمی حکم محرومیت دایی، اتفاقات جدیدی در این باشگاه رخ می دهد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات