عضو هیئت مدیره باشگاه نفت:

عضو هیئت مدیره باشگاه نفت تهران گفت: کناره گیری آقای گل محمدی از نظر ما موضوع مهمی نیست که بخواهیم به آن بپردازیم.

به گزارش افکارنیوز ، عزت الله زارعی هنزکی در خصوص استعفای یحیی گل محمدی از سمت سرمربیگری نفت تهران اظهار داشت: کناره گیری آقای گل محمدی از نظر ما موضوع مهمی نیست که بخواهیم به آن بپردازیم.

وی افزود: مربی در دوره ای با یک تیم کار می کند و در دوره ای هم می خواهد برود و این از نظر ما موضوع مهمی نیست که بخواهیم درباره اش صحبت کنیم. گل محمدی بر اساس تمایلات خودش کناره گیری کرده است.

عضو هیئت مدیره باشگاه نفت در خصوص اینکه گفته می شود ماندن رضا نوروزی در نفت دلیل استعفای گل محمدی بوده، گفت: این را باید از سرمربی بپرسید که چه دلیلی برای استعفا داشته و بهانه چه بوده است. البته ایشان استعفا را به مدیرعامل باشگاه داده اند. من هنوز به صورت مکتوب استعفای آقای گل محمدی را ندیدم که از دلیل استعفای او خبر داشته باشم.

زارعی درباره اینکه استعفای گل محمدی از سوی هیئت مدیره مورد قبول واقع خواهد شد یا نه، خاطرنشان کرد: در باشگاه نفت بعد از تصمیم گیری، نتیجه را اعلام می کنیم و هنوز متن استعفای مکتوب گل محمدی به دست ما نرسیده که تصمیمی بگیریم و این استعفا در اختیار مدیرعامل باشگاه قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه نوروزی بازیکن نفت است عنوان کرد: اینکه نوروزی در تیم بماند تصمیم هیئت مدیره بود و به جای اینکه به باشگاه های متقاضی تک تک پاسخ دهیم آن را از طریق روابط عمومی باشگاه اعلام کردیم. نوروزی بازیکن ماست و به او نیاز داریم.

زارعی درباره اینکه شایعه شده گل محمدی برای انتقال رضا نوروزی به پرسپولیس با دایی توافق کرده بود و به همین دلیل او را در لیست خروجی نیم فصل قرار داده، گفت: اطلاعی از اینکه آقای گل محمدی با کسی تفاهم کرده یا نه نداریم و باید از خودشان بپرسید. ما از جلسه خودمان خبر داریم که با جدایی نوروزی مخالفت کردیم و اگر آقای گل محمدی به کسی قول داده، خودش باید پاسخ این سوال را بدهد.

عضو هیئت مدیره باشگاه نفت در خصوص تصمیم گیری درباره آینده کادر فنی باشگاه نفت، تصریح کرد: هیئت مدیره باشگاه نفت انسجام دارد و در این باره تصمیم گیری می کند و موضوع به صورت رسمی اعلام خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات