قلعه نویی:

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در نقل و انتقالات تیمی موفق است که پول داشته باشد، باشگاه استقلال طلب سال گذشته برخی بازیکنان را هم نداده و مشکل مالی دارد.

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی در خصوص آخرین وضعیت باشگاه استقلال اظهار داشت: طرفداران باشگاه استقلال باید این را بدانند که ما با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کنیم، من ۹ ماه است که یک ریال هم نگرفته ام، فتح اله زاده خانه اش را فروخت، از ماشینش گذشت. نجف نژاد بسیار برای گرفتن حقمان که طبق مصوبات مجلس ۵۰ درصد بودجه باشگاه استقلال و پرسپولیس را می دهند تلاش کرده است. سیاوش اکبرپور هنوز طلب پارسال خود را نگرفته است و بسیاری از بازیکنان در همین وضعیت هستند. من مبلغ ۵۰۰ و خورده ای میلیون تومان از دوستانم دستی گرفته ام تا بتوانم برخی هزینه های تیم را بدهم.

وی در خصوص جذب مهرداد اولادی گفت: زمانی که قاضی را گرفتیم هم به من می گفتند چرا این بازیکن را جذب کرده اید اکنون فکس هایی که به باشگاه می آید را نگاه کنید همه دنبال قاضی هستند و بیشترین طرفدار را در تیمها دارد، اولادی هم در نگاه اول از نظر فنی برای ما ارزش دارد اما این بازیکن یک کار اخلاقی بزرگ را هم انجام داد و آن این بود که ماشین خود را فروخت تا پول رضایت نامه اش را به تیم سابقش بدهد تا بتواند به استقلال بیاید. این برای ما بسیار ارزش دارد و نشان می دهد  بازیکن خوبی را جذب کرده ایم و می تواند به ما کمک کند.

*منتظری اسطوره استقلال است

قلعه نویی اذعان داشت: پژمان منتظری را باید اسطوره باشگاه استقلال دانست زیرا در حالی که یک ریال از ما نگرفته است که قراردادهای میلیاردی از چین و کشورهای عربی پیشنهاد داشت وی به خاطر مردم و استقلال گفت تا یکسال دیگر می مانم در صورتی که ممکن است سال آینده این موقعیت های خوب را نداشته باشد.

*آرش افشین را می خواستیم، اما پول نداشتیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در نقل و انتقالات تیمی موفق است که پول داشته باشد و بتواند خرج کند اما توان مالی باشگاه ما اجازه نمی دهد، ما آرش افشین را می خواستیم طالب مسلمان هم هستیم اما پول نداریم و توان آن را نداریم که با رقبایمان رقابت کنیم.

وی افزود: استقلال با تمام این شرایط تاکنون شاهکار کرده است در نیم فصل دوم یک هافبک و یک دفاع راست هم می خواهیم که امیدوارم بتوانیم با تمام موجودیمان بازی کنیم زیرا در نیم فصل اول حتی یک مسابقه هم با ترکیب کامل بازی نکردیم.


*درخواست به تعویق افتادن بازی با ملوان غیر فنی نیست

قلعه نویی گفت: درخواست به تعویق افتادن بازی مقابل ملوان اصلا غیرفنی نیست ما می خواهیم فرصت داشته باشیم تا ۲۰ روزی را با نفراتی که داریم بدنسازی کنیم ضمن اینکه مصدومان هم به تیم برسند تا ترکیبمان کامل شود اگر سازمان لیگ با نگاه عدالت محور به استقلال نگاه کنند باید بازی با ملوان را عقب بیندازند و اگر غیر از این شود به استقلال کم لطفی کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: من به نگاه عدالت محور تاج اعتقاد ویژه ای دارم وی از روزی که آمده است لیگ سروسامان گرفت همین که تیمهایی مثل سایپا حق میزبانی گرفته اند پس نگاهش از روی عدالت است و انتظار دارم پیشنهاد فنی ما را بپذیرند.

*سفر به اوکراین از کلاسهای مربیگری بهتر بود

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: حضور در اوکراین و دیدار بازی این تیم از نزدیک از شرکت در کلاسهای مربیگری بیشتر به من کمک کرد. من عادت دارم که فوتبال زیاد نگاه کنم و تماشای فوتبال باعث می شود چیزهای زیادی یاد بگیرم سفر اوکراین هم برایم دستاوردهای خوبی داشت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات