سرمربی تیم ملی زیر ۲۲ سال گفت: حتی اگر با لباس بدون مارک بازی کنیم شأن تیم ملی آل اشپورت نخواهد بود.

به گزارش افکارنیوز ، علیرضا منصوریان پس از شکست تیم ملی زیر ۲۲ سال مقابل ذوب آهن گفت: به هرحال این دومین شکست ما بود و این دو بازی دوستانه توانست کمک زیادی به ما کند. همین حرف روی ما فشار آورد و بازیکنان تجربه خوبی از این مسابقه به دست آوردند.

وی افزود: مقابل گسترش فولاد و ذوب آهن شکست خوردیم اما این دو مسابقه به لحاظ تاکتیکی پیامدهای خوبی داشت. در این دو ماه نیاز به زمان داریم تا بتوانیم تیم را آماده مسابقات قهرمانی آسیا کنیم. ما ابتدا به کمپ کیش می رویم و سپس به تهران برمی گردیم و در این مدت تیم را از لحاظ روحی و روانی آماده مسابقه می کنیم. امروز وقتی یک بر صفر عقب افتادیم، تمرین کردیم تا چگونگی عملکرد در این شرایط را یاد بگیریم. این مسئله نقطه عطف بازی امروز بود از فدراسیون به خاطر برگزاری این دو مسابقه تشکر می کنم.

منصوریان تاکید کرد: نگاه ویژه ما به برگزاری اردو در کمپ کیش و تمرینات پس از آن است. از سازمان لیگ می خواهم نگاه ویژه ای به ما داشته باشند. سازمان لیگ و مربیان تاکنون به ما کمک کرده اند. باید کمی بیشتر تیم ما دیده شود تا بتوانیم از گروه مان در مسابقات که گروه بسیار سختی است صعود کنیم اگر به ما کمک نشود نمی توانیم این کار را انجام دهیم. ۹ دی و ۱۳ دی با کره جنوبی دو مسابقه دوستانه را برگزار می کنیم. قبل از آن و در تاریخ یکم دی به کیش سفر می کنیم. این شهر را به خاطر نزدیکی آب و هوایش با عمان انتخاب کردیم. ما کشورهای حوزه خلیج فارس را به خوبی شبیه سازی کردیم اما تاکنون شبیه سازی بازی تیمی مثل ژاپن را نداشتیم. به همین خاطر بازی دوستانه مقابل کره برای ما بسیار مهم است تا به عملکرد تاکتیکی خوبی برسیم. می توانیم از گروه سخت خود بالا بیاییم. اگر از ما حمایت شود می توانیم مدعی باشیم نمی توانیم بدون کاشت چیزی محصولی را درو کنیم و اگر می خواهیم موفق شویم نیاز به حمایت داریم.

منصوریان در مورد اسپانسر تیم ملی زیر ۲۲ سال خاطرنشان کرد: من اجازه این کار را از علی کفاشیان گرفته ام و تمام کارها را با او، مهدی محمدنبی، مهدی تاج هماهنگ می کنم. از قبل این موضوع حل شده و قول آن را به صورت شفاهی از رئیس فدراسیون گرفتیم. قول شفاهی و کتبی رئیس فدراسیون با یکدیگر فرقی نمی کند. خواهش می کنم در مورد این مسئله هیچکس نظر ندهد ما کارمان را با رئیس فدراسیون، دبیر و نایب رئیس فدراسیون فوتبال هماهنگ می کنیم و این اسپانسر را می گیریم. شأن تیم ملی حتی اگر با لباس بدون مارک بازی کند، پوشیدن آل اشپورت نخواهد بود.

وی در پایان تاکید کرد: باید کار کنیم و در فشار سنگین قرار بگیریم. امروز وقتی یک بر صفر عقب افتادیم بازیکنان ما با این شرایط آشنا شدند که باید حرفه ای فکر کرد. ضد فوتبال هم جزئی از فوتبال است و باید همه مسائل را در مسابقات برای بازی با استرالیا، ژاپن و کویت در نظر بگیریم. همیشه پیروز بودن خوب نیست و گاهی شکست درس می دهد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات