گزارش تمرین استقلال ۲۷ آبان ۱۳۹۲

سرمربی تیم استقلال قبل از آغاز تمرین امروز باز هم زیر سرم رفت.

به گزارش افکارنیوز ، تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز در حالی برگزار شد که امیر قلعه نویی قبل از شروع تمرین مجددا زیر سرم رفت و برای بهبود شرایط بدنی اش زیر نظر کادر پزشکی سرم تزریق کرد.

وی بعد از این موضوع بلافاصله راهی زمین چمن شد و تمرین شاگردانش را زیر نظر گرفت.

* مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، مهرداد اولادی، محمد قاضی، علیرضا نیکبخت، مهدی نظری، آرش برهانی، پژمان نوری، سیاوش اکبرپور و هاشم بیک زاده نفرات حاضر در تمرین امروز بودند.

* قبل از شروع تمرین تعدادی از بازیکنان استقلال بازی تنیس فوتبال انجام داده و این روزها این بازی تبدیل به سرگرمی محبوب استقلالی ها شده است.

* بوبکر کبه بازیکن جدید تیم استقلال که به تازگی در تست پزشکی این باشگاه قبول شده امروز یکی از دغدغه های قلعه نویی بود که سرپرست تیم استقلال در گفت وگو با سرمربی این تیم اعلام کرد این بازیکن از فردا در تمرینات حاضر خواهد شد.

* قبل از شروع تمرین قلعه نویی مهرداد اولادی را به گوشه ای فرا خواند و برای دقایقی با این بازیکن به صحبت پرداخت.

* شاهرخ بیانی، میرشاد ماجدی، منصور پورحیدری و دین محمدی حاضرین تمرین امروز استقلال بودند.

* هنگامی که بازیکنان زیر نظر امیر حاج قاسم مربی بدنساز آبی پوشان به گرم کردن بدن ها می پرداختند قلعه نویی با حالت شوخی و خنده به عمران زاده گفت نکند به خاطر اینکه در تیم منتخب آسیا قرار گرفتی سربه زیرتر شده ای که مدافع استقلال پاسخ داد امروز کسلم و زیاد حالم خوب نیست.

* آرش برهانی که روز گذشته به دلیل دندان درد در تمرین شرکت نکرده بود، امروز مجددا در تمرینات حاضر شد.

* احمد جمشیدیان که این روزها تمرینات استقامتی را انجام می دهد پس از ۲۰ دقیقه تمرین ورزشگاه را ترک کرد.

* در ابتدا بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز به گرم کردن پرداخت و سپس در قالب دو گروه زرد و سبز فوتبال در یک سوم زمین را پشت سر گذاشتند. هاشم بیک زاده در طول برگزاری تمرین دیگر بازیکنان کار اختصاصی انجام می داد. با حضور سرمربی استقلال نیز تمرینات حالت جدی تری به خود گرفت و البته وی در گوشه ای از زمین نظاره گر کارهای تاکتیکی شد و امور فنی را مجید صالح بر عهده داشت.

* مهدی رحمتی و حمید بابازاده امروز مثل روز گذشته تمرینات سنگینی را پشت سر گذاشتند.

* بحث حضور و پیوستن محسن مسلمان به پرسپولیس از سوژه های اصلی تمرین امروز استقلال و طرفداران این تیم بود ضمن آنکه استقلالی ها پیرامون استعفای یحیی گل محمدی و بازگشت وی به تمرینات نفت تهران صحبت می کردند. تعدادی از تماشاگران استقلال نسبت به حضور شیث رضایی در این تیم سؤال می پرسیدند و حتی بعضی از آنها می گفتند تو را به خدا هر کسی را می آورند این یکی را به استقلال نیاورند.

* در حالی که تعدادی از بانوان قصد حضور در کمپ را داشتند از ورود آنها ممانعت به عمل آمد و مسئولان خواستار ترک آنها شدند.*پایان تمرین به ضربات ایستگاهی پرداخته شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات