دبیر ستاد رسیدگی به تخلفات فوتبال در خصوص حکم قهرمانی گفت: مدارک و اسناد جدید بر علیه قهرمانی را به فساد تخلفات فوتبال دادم تا اعضای این ستاد آن ها را بررسی و تصمیماتش را اعلام کند.

به گزارش افکارنیوز ، محمد علیپور دبیر ستاد رسیدگی به تخلفات فوتبال افزود: اعضای ستاد تخلفات فوتبال بعد از ظهر امروز تشکیل جلسه می دهند و بعد از بررسی پرونده، حکم قهرمانی را صادر می کنند.

علیپوردر ادامه اظهار داشت: آیت الهی براساس مدارک قبلی اظهار نظر کرده بود بر این اساس پرونده قبلی درمورد تبانی قهرمانی قبل از عاشورا بسته شد.

علیپور تصریح کرد: در حال حاضر ۲ مدرک جدید بر علیه قهرمانی به دستمان رسیده که قرار است اعضای ستاد تخلفات آنها را بررسی و نتیجه را اعلام کنند به هرحال نباید دقت را فدای سرعت کنیم.

علیپور درباره عصبانیت رویانیان نسبت به احتمال تبرئه قهرمانی گفت: من مصاحبه رویانیان را نخواندم اما گفته های اشخاص برای ما اهمیت ندارد. قانون و سلامت فوتبال برایمان مهم است. برای اینکه آبروی افراد را حفظ کنیم از این نوع گمانه زنی ها جداً خودداری می کنیم. ما سعی کردیم با کوتاه ترین زمان ممکن این پرونده را بررسی کنیم و اسناد مربوط را جمع آوری کنیم و سعی کردیم دقت کار فدای سرعت نشود. این وظیفه امروز به پایان رسید و پرونده را در اختیار اعضای ستاد رسیدگی به تخلفات قرار می دهیم و اگر نیاز باشد به کمیته انضباطی ارجاع داده شود این کار حتماً اتفاق خواهد افتاد. و پیگیری این کار به عهده اعضای محترم کمیته انضباطی خواهد بود.وی ادامه داد: آقای رویانیان امروز به اینجا آمد و با هم صحبت کردیم و در جریان کار پرونده قرار گرفت اما وی قانع نشد و این مطلب هم گفته شد که فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با حفظ تمام جوانب از جمله آبروی جامعه فوتبال و حفظ شخصیت جامعه محترم داوری که داوران ما به حق از بهترین داور ما هستن و همچنین حق حقوق باشگاه پرسپولیس و تیم داوری که متهم شده اند این چندین ملاک گفته شده را در نظر می گیریم و آن وقت با یک رویکرد جامع این پرونده بررسی می شود و رأی صادر می گردد. حرف های اشخاص در این پرونده تأثیر ندارد و اما تمام صحبت های مطرح شده برای ما دارای اهمیت می باشد.

علیپور در پایان گفت: ما دوست داریم همه انسان ها به لحاظ شخصیتی که دارند هیچ اتهامی به آنها وارد نشود. من خودم در روزهای ابتدایی گفتم که امیدوارم همه این حرف ها ثابت نشود. اما اگر مستند و مدرکی دست ما برسد که چیزی را ثابت کند آن موقع آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد و قطعاً آبروی جامعه فوتبال را بر مصلحت فردی و باشگاهی ترجیج خواهیم داد. این پرونده به شکل جامع و کامل به اعضای ستاد تحویل خواهد داده شده و قطعاً به تمام جوانب این موضوع رسیدگی خواهد شد و اگر تخلفی حادث شده باشد دیگر فقط باشگاه پرسپولیس شاکی نیست بلکه شاکی اصلی خود ما هستیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات