خانزاده:

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حتی از من نپرسیدند آیا دوست داری به ذوب آهن بروی یا نه.

به گزارش افکارنیوز ، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حتی از من نپرسیدند آیا دوست داری به ذوب آهن بروی یا نه.

اسماعیل خانزاده پس از پیوستن به ذوب آهن اظهار داشت: پس از بازی با داماش یعنی چند بازی قبل از نیم فصل تصمیم گرفتم هر طوری که شده در نیم فصل از پرسپولیس جدا شوم و این تصمیمم را پس از اردوی تیم ملی که مقابل تایلند بازی داشتیم، گرفتم اما من مثل همیشه دوست داشتم همه چیز در سکوت باشد به همین دلیل خوب تمرین کردم و بدون اینکه حتی یک هزارتومانی گرفته باشم سعی نکردم تا مشکلی برای تیم به وجود بیاورم.

وی افزود: همه پول گرفتند و فقط به من پولی ندادند و بعد اعلام کردند که باید با بازیکن ذوب آهن معاوضه شوم. حتی از من نپرسیدند که آیا دوست داری این اتفاق بیفتد یا خیر. دوست داشتم تیم آینده ام را خودم انتخاب کنم. پس از حرف و حدیث زیاد و در حالی که من اعلام کردم دوست ندارم به شهرستان بروم اما به من گفتند باید این اتفاق بیفتد.

خانزاده ادامه داد: بعد از اینکه همه چیز را قبول کردم همه چیز برعکس شد و گفتند ذوب آهن کنسل شد و باید به نفت بروی که من هم باز گفتم اشکالی ندارد ولی جالب اینکه در آن موقع به من اعلام کردند که برخی تیم ها به ما بی احترامی کردند و به تیم های بالای جدول بازیکن نمی دهیم. شاید ۲۰ یا ۳۰ نامه برخی تیم ها می خواستند برای به خدمت گرفتن من بزنند اما من ریش و قیچی را دست خود مسئولان پرسپولیس بدون اینکه یک ریال هم بگیرم، سپردم و حتی گفتم اشکالی ندارد به ذوب آهن هم می روم اما حق و حقوق نیم فصل من را بدهید بروم و انتهای فصل برگردم.

خانزاده خاطرنشان کرد: پس از چند روزی که به اردوی تیم آمدم متوجه شدم جلسه ای با آذری گذاشتند و مسائلی پیش آمده که به من گفتند اولویت اول جذب رضا نوروزی است به همین دلیل من باز هم حرفی نزدم چون به من گفتند آماده باش تا به نفت بروی. نمی دانم دلیل این همه تغییرات چه بود. گلایه ای هم ندارم دوست داشتم با من بهتر برخورد شود. الان هم باید به ذوب آهن بروم که به این نظر احترام می گذارم اما قبل از این به نظرم عروسک خیمه شب بازی شده بودم و این برای یک جوان خوب نیست.

وی خاطرنشان کرد: یک ریال نگرفتم تیم ملی را از دست دادم و در شرایطی که می توانستم به جاهای بهتری برسم الان وضعیتم این طور شد که دست به دست چرخیدم. واقعا ناراحتم من وقتی به پرسپولیس آمدم بزرگترین ریسک زندگی ام را کردم قرارداد همه شاید یک میلیارد بود و قرارداد من صد میلیون. آن هم در بهترین شرایط ممکن بودم که خیلی ها من را می خواستند و همه را مدیون خدای بزرگ بودم چون بدون نام و نشان و به عشق پرسپولیس و قلبم به این تیم آمدم.

وی افزود: من آرزو می کنم پرسپولیس قهرمان شود ولی دلم از برخی اتفاقات گرفته و باور کنید دلم شکسته چون به حضرت عباس قسم می خورم برخی اوقات یک شب خواب راحت نداشتم. دوست داشتم خودم تکلیفم را برای تیم آینده روشن می کردم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات