۳ میلیارد از بدهی های سال گذشته را پرداخت کردیم

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: اگر کرار جاسم بتواند رضایت شاکی خصوصی اش را بگیرد و جلالی او را تائید کند، جذبش می کنیم.

به گزارش افکارنیوز ، ​ حمید زینی زاده در خصوص وضعیت تراکتورسازی در تعطیلات نیم فصل گفت: هفته اول تعطیلات نیم فصل که تمرینات مان برگزار نشد و تیم از این هفته دوباره تمرینات را در تبریز آغاز کرده است. فردا هم بازی دوستانه ای با شهرداری تبریز خواهیم داشت تا برای بازی با پرسپولیس آماده شویم.

وی افزود: تیم وضعیت خوبی دارد و اکنون به دنبال جذب چند بازیکن هستیم. من و آقای جلالی پیگیر کارهای نقل وانتقالات هستیم و تلاش می کنیم تراکتورسازی در نیم فصل دوم از نظر کمّی به بازیکنی نیاز نداشته باشد و کمبودی در ترکیب حس نکنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با بیان اینکه نباید از نظر بازیکن در نیم فصل دوم به مشکل بخوریم، گفت: به دنبال جذب بازیکن هستیم اما هنوز بازیکن خوبی آزاد نشده که بخواهیم جذب کنیم. جذب بازیکن در نیم فصل هم سخت است، چون باید رضایت باشگاه ها را هم جلب کنیم. البته ما منتظر نمی مانیم و احتمالا چند بازیکن خوب از لیگ دسته یک جذب خواهیم کرد تا بتوانیم تیم را تا هفته آینده کامل کنیم.

زینی زاده در خصوص اینکه پیش از این پیشنهاد تراکتورسازی به کرار جاسم را تکذیب کرده بود اما اکنون این موضوع جدی شده است، خاطرنشان کرد: آن موقع که ما موضوع را تکذیب کردیم به کرار پیشنهادی نداده بودیم، اما اکنون آقای جلالی او را خواسته و قرار است این بازیکن عراقی به تمرینات ما بیاید تا اگر سرمربی تیم تائید کرد با او قرارداد امضا کنیم. البته این در صورتی است که کرار بتواند رضایت شاکی خصوصی اش را بگیرد و مشکلی از این بابت نداشته باشد. ما هم به دنبال استعلام این موضوع هستیم تا اگر قابل حل بود او را به تبریز بیاوریم.

وی با اشاره به جلسه امروز هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی، اظهار داشت: این جلسه در تهران برگزار می شود و ظهر امروز درباره منابع مالی و شرایط باشگاه با اعضای هیئت مدیره صحبت خواهیم کرد. همچنین قرار است از ایران پوریان و ابراهیمی ۲ بازیکن تیم مان که در بیمارستان هستند و قرار است جراحی کنند ملاقات کنیم.

مدیرعامل تراکتورسازی درباره مسائل مالی این باشگاه گفت: در نیم فصل که هیچ مشکلی نداشتیم و با همت مسئولان و اعضای هیئت مدیره بودجه ما تامین شد. برای نیم فصل دوم هم منابعی پیش بینی شده تا مشکلی پیش نیاید و امروز در جلسه این موضوع بررسی خواهد شد.

زینی زاده تصریح کرد: خوشبختانه توانستیم در نیم فصل اول ۳ میلیارد از بدهی های سال گذشته را پرداخت کنیم و به دنبال این هستیم تمهیداتی داشته باشیم تا بدهی های قبلی را نیز پرداخت کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات