بوبکر کبه پس از موفقیت در تست پزشکی، ظهر امروز با حضور در باشگاه استقلال قراردادش را با آبی پوشان به امضا رسانید.

به گزارش افکارنیوز ، کبه رسما آبی پوش شد

بوبکر کبه پس از موفقیت در تست پزشکی، ظهر امروز با حضور در باشگاه استقلال قراردادش را با آبی پوشان به امضا رسانید.

وی قرار است از عصر امروز در تمرین استقلال شرکت کند.

زنیدپور از ذوب آهن جدا شد

میلاد زنیدپور هافبک چپ پای ذوب آهن بود که فقط ۵۱۹ دقیقه برای تیمش به میدان رفت و تأثیری هم در جریان بازی های ذوب آهن نداشت عذرش از این تیم خواسته شد تا شانسش را در تیمی دیگر جست و جو کند.

تراکتور جدی ترین مشتری سیفی

تیم تراکتور قصد دارد برای تقویت خود مصطفی سیفی هافبک سال های گذشته مس و نفت را به خدمت بگیرد. او بازیکن مورد علاقه جلالی است.
حالا جلالی قصد دارد این هافبک ریزنقش را به خدمت بگیرد

آندو در استقلال ماندنی شد

آندرانیک تیموریان هافبک ملی پوش استقلال که با پیشنهاد مالی خوب از یک باشگاه قطری رو به رو شده بود در نهایت قید سفر به این کشور را زد و در استقلال ماندنی شد.

رضایی رسما از پرسپولیس جدا شد

غلامرضا رضایی که از چندی پیش درخواست خود برای جدایی از پرسپولیس و ادامه فوتبال در دیگر تیم های لیگ برتر را مطرح کرده بود، امروز پس از توافق نهایی با مسوولان باشگاه، فسخ قرارداد خود را دریافت کرد. رضایی با حضور در باشگاه پرسپولیس، نامه فسخ قرارداد خود را دریافت کرد و برای ثبت آن راهی سازمان لیگ شد

ایران نژاد: به ذوب آهن می روم

مدافع تیم سپاهان به احتمال زیاد به تیم ذوب آهن ملحق می شود.

محسن ایران نژاد در گفت و گو با ر اوج درباره وضعیتش برای دور برگشت لیگ برتر عنوان کرد: مذاکراتی با باشگاه ذوب آهن داشته ام و احتمال حضورم در این تیم زیاد است.

وی ادامه داد: روز شنبه هم با باشگاه سپاهان به توافقات خوبی رسیدم. اگر مشکل خاصی پیش نیاید به صورت قرضی و به مدت نیم فصل به تیم ذوب آهن ملحق می شوم. هر چند سپاهان را خانه خودم می دانم و این تیم را هرگز فراموش نمی کنم.

مکانی به فولاد پیوست

سرپرست باشگاه نفت تهران در مورد وضعیت سوشا مکانی اظهار داشت: قرارداد این بازیکن با نفت تهران به طور کامل فسخ شد و این دروازه بان را ما به طور قطعی به فولاد خوزستان منتقل کردیم. در حال حاضر تیم نفت دو بازیکن از دست داده و هنوز بازیکنی را جذب نکرده ایم.

توافقات اولیه برای حضور نوروزی در پرسپولیس

با توجه به اینکه پرسپولیسی ها به دنبال جذب رضا نوروزی هستند برای حضور این بازیکن در جمع سرخپوشان در نیم فصل دوم طرفین به توافقات اولیه رسیدند و فقط قرار است پرسپولیسی ها خواسته نفت را در قبال دادن بازیکن انجام دهند.

گفتنی است تا فردا بعد از ظهر تکلیف نهایی این موضوع مشخص خواهد شد

سپاهان همچنان به دنبال نوروزی و سیدصالحی

سرپرست سپاهان در گفتگو با ایسنا در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه حضور رضا نوروزی و سید صالحی با توجه به مخالفت گل محمدی و علی دایی در سپاهان منتفی است به دنبال جذب گزینه های دیگری هستید یا نه؟ گفت: هنوز هیچ چیز منتفی نیست و باشگاه هایشان به طور رسمی اعلام نکرده اند. مذاکرات مان نیز هنوز ادامه دارد، ولی به هرحال طبیعی است که درباره بازیکنانی که تاثیرگذار هستند این صحبت ها هم پیش می آید.

مسلمان: اگر قرار بر جدایی باشد فقط به پرسپولیس می روم!

محسن مسلمان در مصاحبه ای با ایسنا اعلام کرده که در صورت جدایی فقط به پرسپولیس می رود. وی گفته است: همانطور که قبلا گفته ام من از سه تیم پیشنهاد دارم. اما فعلا چیزی مشخص نیست و تمام تمرکزم را روی تیم ملی امید و بازی تدارکاتی امروز برابر گسترش فولاد گذاشته ام. با این وجود اگر قرار باشد از ذوب آهن بروم به پرسپولیس خواهم رفت چرا که مذاکرات با این باشگاه انجام شده و خودم هم دوست دارم در جمع شاگردان دایی باشم.

خریدهای جدید پرسپولیس، امشب یا فردا ثبت میکنند

طبق توافق های صورت گرفته با دو باشگاه نفت تهران و ذوب آهن اصفهان قرار است این دو باشگاه با تیم پرسپولیس بازیکن مبادله کنند. در همین خصوص قرار است هادی نوروزی و رضا محمدی به نفت تهران بروند و رضا نوروزی پرسپولیسی شود. از آن طرف باشگاه ذوب آهن که سفت و سخت محمدرضا خانزاده و میلاد غریبی را می خواهد با محسن مسلمان معاوضه می شوند. میگویند توافق های لازم انجام شده و امشب و نهایتا فردا این جابه جایی ها انجام می شود.

راه آهن جدیدترین مشتری مبعلی

بازی های خوب ایمان مبعلی در نیم فصل توجه بسیاری از تیم ها را به خود جلب کرده و حالا راه آهن جدیدترین مشتری این بازیکن خوزستانی است.
سرپرست باشگاه راه آهن در این باره گفت:

ما به باشگاه استقلال خوزستان برای جذب مبعلی نامه ای ارسال کرده ایم اما هنوز جواب آنها را دریافت نکرده ایم. منتظر باشگاه خوزستانی هستیم تا این بازیکن را جذب کنیم.

سرپرست سپاهان: باشگاه ها جواب نامه هایمان را نمی دهند!

سرپرست تیم سپاهان عنوان کرده است که برای جذب بازیکنان مورد نظرشان به باشگاه ها نامه زده اند اما باشگاه ها جواب آن ها را نداده اند.
فرامرزی در این خصوص گفت: همانطور که قبلا اعلام کردیم باشگاه سپاهان در نیم فصل به دنبال جذب سیدمهدی سیدصالحی، مهدی کریمیان و رضا نوروزی است و در این راستا درخواست مان را به باشگاه های پرسپولیس، تراکتورسازی و نفت تهران دادیم اما هیچ کدام از آنها هنوز پاسخی به باشگاه سپاهان اعلام نکرده اند.

مسلمان: در جریان اتفاقاتی که می افتد نیستم!

محسن مسلمان که این روزها در تیررس باشگاه پرسپولیس قرار دارد درباره آخرین وضعیتش گفت:

من اصلا چیزی نمی دانم و در جریان نیستم که چه اتفاقاتی افتاده است. در این دو هفته ی اخیر همه ی روزنامه ها نوشته اند که من می خواهم به پرسپولیس بروم اما یکدفعه اتفاقات دیگری می افتد. حالا درست نیست بخواهم صحبت کنم. هر موقع قطعی شد می توانم در این رابطه حرف بزنم.

هافبک مدنظر پرسپولیس درباره ی پیشنهاد خود از سایر تیم ها هم گفت: از سه تیم دیگر پیشنهاد دارم اما همان طور که گفتم فعلا نمی خواهم به این مسائل فکر کنم و تمرکزم روی تیم ملی امید است.
صبا عنایتی را به باشگاهی نمی دهد

گویا بعد از اخراج محمد مایلی کهن باشگاه صبا به هیچ عنوان اجازه ی جدایی به رضا عنایتی نمی دهد.
عنایتی که در نیم فصل گذشته برای صبا خوب گلزنی کرده است با چند پیشنهاد مواجه شده است که صبا با آن مخالفت کرده است.
گویا باشگاه راه آهن هم پیشنهادی به این مهاجم کهنه کار داده است که مدیران صبا با آن مخالفت کرده اند.

باشگاه سپاهان: ساموئل را نمی خواهیم

باشگاه سپاهان اعلام کرد نیازی به خرید جی لوید ساموئل ندارد و پیشنهادی هم به این بازیکن نداده است. هم چنین سرپرست این باشگاه درباره ی خرید سید صالحی, مهدی کریمیان و رضا نوروزی گفت: ما می دانیم جذب هر سه بازیکن مدنظر ما کار مشکلی است و کمی بعید به نظر می رسد اما همه تلاشمان را خواهیم کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات