زلاتان ابراهیموویچ با اظهار ناراحتی از شکست برابر پرتغال می گوید جام جهانی بدون او ارزش ندارد.

به گزارش افکارنیوز ، سوئد با شکست چهار بر دو در مجموع دو دیدار برابر پرتغال در حسرت جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل ماند تا زلاتان ابراهیموویچ نتواند به همراه تیم کشورش به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل صعود کند.

زلاتان ابراهیموویچ پس از شکست برابر پرتغال، گفت: خیلی ناراحت کننده بود، اما باید اعتراف کنم که تیم بهتر به جام جهانی صعود کرد. پس از این که توانستیم دو گل پی در پی را به ثمر برسانیم، در خودمان باور ایجاد شد که می توانیم با شکست پرتغال به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل راه پیدا کنیم، اما به یک باره همه چیز عوض شد. پرتغال از ما برتر بود و مزد برتری خودش را با صعود به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل گرفت. اما چیزی که باید قطعا بگویم این است که جام جهانی بدون من ارزش ندارد و دیگر مهم نیست که منتظر بمانیم تا جام جهانی آغاز شود.

مهاجم ۳۲ ساله تیم ملی سوئد که شاید دیگر هیچ حضور در جام جهانی را تجربه نکند، در ادامه با تمجید از عملکرد کریستیانو رونالدو، گفت: رونالدو جزو بازیکنانی است که اگر سه فرصت گل داشته باشد می تواند هر سه فرصت را به گل تبدیل کند. رونالدو بازیکن بسیار بزرگی است. این که او بهترین بازیکن جهان است یا نه را نمی دانم، فقط می دانم که رونالدو فوق العاده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات